Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Last minute vánoční dárky

Nestihl/a jsi koupit dárky včas, a tak se teď stresuješ nad tím, co máš na poslední chvíli sehnat? Tady je pár tipů.

Lístky na Oktagon 38

Už 30. prosince se v pražský O2 aréně koná Vánoční OKTAGON 38. Návštěvníky čeká mega show, na kterou zbývají poslední lístky. Pokud máš okolo sebe někoho, kdo miluje MMA, neváhej a kup mu lístek, aby mohl vidět nejzářivější hvězdy MMA současnosti.

Lístek můžeš koupit zde.

Knížka

Knížka je jeden z nejlepších last minute dárků. Je jednoduché ji sehnat, výběr je obří a obdarovanému určitě udělá radost. Knižních tipů máme na webu celou řadu!

Knížky, které letí na booktoku

by @_00_3_12

Svíčka

Svíčka je opět hodně flexibilní dárek, který seženeš úplně všude, navíc je ideální pro astro lovers a tvoje local witches! Pokud chceš darovat svíčku přímo na míru, přečti si o nich víc v našem článku. 👇

Candle magic: Významy a účinky svíček

by @elvihradilkova

Bomby do koupele

Z bomb do koupele můžeš udělat dokonce malý set a přidat k nim masku na obličej, sůl do koupele, zkrátka cokoliv tě napadne. Za dobrou cenu uděláš svojí ségře nebo mamce určitě radost.

Jaké dárky pořídit pro wellness lovers?

by @magdacizek

Filmy do foťáku

Pokud sháníš dárek pro někoho, kdo fotí na analog, určitě ho potěší film do foťáku. Seženeš je například v prodejnách Bé FOTO nebo FotoŠkoda, a pokud filmům vůbec nerozumíš, můžeš se poradit s obsluhou.

Čaj/Káva

Balení dobré kvalitní kávy nebo čajů udělá milovníkovi kofeinu velkou radost. Skoč do své oblíbené kavárny a kup kvalitní kávu tam.

Dárky pro sourozence, kterými nikdy nezklameš!

by @annajermanov

Kryt na telefon / AirPody

Pokud jsi nestihl/a objednat silikonové kryty na telefon nebo AirPody, nemusíš se bát, dnes je prodávají už téměř všude. Například v H&M si můžeš vybrat ze spousty barev!

Ponožky

Sehnat cool ponožky také není těžké, navíc se budou hodit opravdu každému. Můžeš k nim přidat například čepici a vytvořit malý set.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.