Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jaké dárky pořídit pro wellness lovers?

Co pořídit wellness gurus ve tvém životě? Neboj, je z čeho vybírat, od adaptogenních hub až po Oura ring. Nevíš, o čem je řeč? Pojďme se na to společně podívat. 👇

BEAUTY


Self-care je důležitá, abychom se cítili dobře ve svém těle. Pomoct ti k tomu může i kosmetika a nejrůznější beauty doplňky, které určitě obohatí self-care rituál každého wellness guru. A po čem sáhnout? Za mě nešlápneš vedle s přírodní kosmetikou a skincare nebo trendy doplňky, jako je gua sha a dry brush. Můžeš sáhnout i po něčem víc high-tech, jako je třeba LED maska nebo elektrický kartáček na zuby!

Přírodní deodoranty, clean skincare a beauty tools, jako je faceroller nebo gua sha, najdeš na mém oblíbeném Beloved shop.

Kvalitní body care a dry brushes (přírodní, udržitelné a vyrobené v České republice) seženeš třeba na The Green Theory.

Sázkou na jistotu pro high-end wellness gurus je pak goop beauty od Gwyneth Paltrow.

Když lidé mluví o „budoucnosti péče o pleť“, pak mají na mysli domácí LED masky na obličej neboli masky pro světelnou terapii. S výběrem té nejlepší ti poradí Josef. 👇

Jak vybrat nejlepší LED masku?

Vše, co potřebuješ vědět, než si pořídíš LED masku na domácí použití

@josephslaich

MEAL-PREP

Kvalitní strava je základním pilířem zdravého životního stylu. Čím potěšíš svého oblíbeného wellness guru?
Začít můžeš jednoduše a pořídit například eko sadu krabiček nebo filtrační konvici na vodu BRITA. Hledáš něco praktického se spirituálním přesahem? Pak může být lahev na vodu s krystaly to pravé!

Doplňky stravy jsou nedílnou součástí výbavy každého biohackera. Přírodní doplňky stravy od adaptogenních hub po bylinné tinktury a zdraví prospěšné čokolády najdeš třeba u Systers. Supergreens, adaptogeny, probiotika, doplňky stravy proti stresu a pro lepší spánek pak pořídíš na Brainmarket. Nevíš, co přesně vybrat? Pak sáhni třeba po cute organizéru na vitamíny od Cadence.

Hledáš něco neotřelého? Pak objednej Moon Dust. Adaptogenní směs se dá přidat do kávy, čaje nebo smoothie – vybrat si pak můžeš ze směsí Sex, Brain, Spirit, Sleep, Power nebo Beauty.

Wellness guru taky potěšíš například drinkem Magu, raw kombuchou s probiotickými kulturami!

Miluje tvůj wellness guru matchu? Nejlepší volbou je pak Cha Cha Matcha!

MOVE YOUR BODY & BE MINDFUL

Pohyb a mindfulness je nedílnou součástí rutiny každého wellness guru. Sáhni třeba po předplatném meditační appky , jako je Calm nebo Headspace. Je tvůj wellness guru blázen do jógy či pilates? Pak je správnou volbou eko podložka na jógu, třeba od Manduka. Věnuje se namáhavějším pohybovým aktivitám? Pak jistě ocení masážní pistoli pro namožené svaly nebo Pranamat ECO.

Pro high-tech biohackera pořiď Oura ring, chytrý prsten, který pomůže s trackováním spánku, saturace kyslíku a regenerací. Nezbytností jsou také sluchátka – třeba bezdrátová Galaxy Buds2 Pro od Samsung, které mají 360stupňový zvuk, eliminují šum a postarají se o méně vnějšího hluku. Ergonomický design zajistí komfortní nošení.

Pokud je wellness guru tvá blízká přítelkyně či partnerka, nebraň se pořízení kvalitního vibrátoru. Orgasmus je také forma self-care.

HOME

Každý wellness guru má rád svůj cozy space. Ten můžeš pomoci vylepšit například pomocí aroma difuzéru nebo zvlhčovače vzduchu. Bydlí ve městě? Pak by neměla chybět čistička vzduchu. Další skvělou volbou je zátěžová deka, která pomáhá s lepším spánkem a relaxací nervového systému, nebo hedvábné povlečení, které absorbuje vlhkost a pomáhá s komfortnějším spaním.Hledáš něco menšího? Potom sáhni po aroma spreji, vonné svíčce nebo bylinném čaji.

Přispěj na granulky pro Feríska🐈💕🐾

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.