Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Která aesthetic se k tobě hodí na základě tvého znamení? (girls edition)

Na internetu stále trendují nové a nové aesthetics. Pokud chceš vědět, která se hodí právě k tvému znamení zvěrokruhu, keep scrolling!

Určitě jsi stihla zaznamenat, že se na internetu stále mění nové aesthetics. Rozhodla jsem se proto přiřadit každému živlu jednu aesthetic, která je podle mě vystihuje.

OHNIVÁ ZNAMENÍ (BERAN, LEV, STŘELEC) - OFFICE SIREN

K ohnivému živlu jsem přiřadila nejnovější aesthetic, kterou je office siren. Corporate girlie but make her hot! Tento styl je ve zkratce hot girl, co pracuje ve velkém korporátu nebo business firmě, nosí 90's a 00's oblečení, úzké brýle a pevný drdol. Ohnivá znamení většinou chtějí být main characters, působí nedostupně a hot od přírody, a proto se k nim hodí trendy jako je tento.

Corporate is hot again! V čem spočívá niche estetika Office Siren?

by @sararytinova

ZEMSKÁ ZNAMENÍ (BÝK, PANNA, KOZOROH) - MOB WIFE

Není žádným tajemstvím, že zemská znamení touží po tom být bohatá a milovaná. Proto snem většiny Býků, Pann a Kozorohů je být mob wife. Who is she? Mob wife je bohatá manželka, která nosí kožichy, tmavě červenou barvu, leopard print, výrazný make-up, je lehce messy a jejím koníčkem je nakupování a pilates. Ženy zemských znamení jsou narozeny pro to být mob wifes! A neboj - fake it till you make it.

Co je mob wife aesthetic a jak ovládla TikTok?

by @luciezicklerova

VZDUŠNÁ ZNAMENÍ (BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘ) - CLEAN GIRL

Pro vzdušná znamení jsem vybrala nestárnoucí clean girl aesthetic. Ta nás provází internetem už nějaký ten pátek a sice je stále vesměs trendy, trochu ji teď nahradily jiné aesthetics. Vzdušná znamení si na trendy příliš nepotrpí a simple clean girl jim zkátka sedne. Základem je perfektní skincare, lehký make-up, zdravé jídlo, meditace, cvičení a čtení. Clean girl je zaměřená na sebe a na svůj seberozvoj - a s tím mají vzdušná znamení občas menší problém. Právě proto by se mohla touto aesthetic inspirovat.

How to: Clean girl look

by @adelakutilova

VODNÍ ZNAMENÍ (RAK, ŠTÍR, RYBY) - COQUETTE

Nejcitlivější znamení celého zvěrokruhu jsou právě ta vodní. Nedávno jsi mohla na TikToku zastihnout coquette girl aesthetic, která se vyznačovala mašlemi, růžovou barvou a nejvíc girly oblečením a make-upem. V této aesthetic se neboj být extrémně holčičí, co se týče tvého stylu, ale i emocí! Zaplakej si, zakřič si, pusť si Mean Girls a do sluchátek Lanu Del Rey a buď zkrátka pravé vodní znamení.

Proč může být coquette aesthetic problémové téma?

by @luciezicklerova