Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Knihy, které by tě v létě neměly minout

Jedeš na dovolenou a chceš si s sebou vzít knihu, ale nevíš po které sáhnout? Tady máš tipy na čtení, které tohle léto rozhodně nesmíš vynechat.

B. A. Paris – Vězenkyně

Tato autorka je moje nejoblíbenější spisovatelka, co se týče thrillerů.  A nyní nás potěšila přírůstkem. Vězenkyně je thriller o Amelii, která osiřela a musela se o sebe postarat sama. Později se seznámila s miliardářem Nedem a vzala si ho. Jak příběh postupuje, Amelii probíhá hlavou, jestli vůbec ví, koho si vzala, zvlášť když je uvězněna v temné místnosti, ve které ji společnost dělají únosci a hlas jejího manžela. 

Další thriller od autorky a myslím, že to bude opět pecka. Zatím je velmi chválený a já se moc těším, až ho vytáhnu s sebou na dovolenou. 

Julie Caplin – Útěk na venkov

Julie Caplin je britská spisovatelka, která uchvátila čtenáře po celém světě svým popisem zemí, které navštívila a do kterých vznesla nový romantický a nečekaný příběh. Mezi její knihy patří například Pláž v Chorvatsku, Kavárna v Kodani, Čajovna v Tokiu a mnohem víc. Nyní vydává novinku jménem Útěk na venkov. Jedná se o román pro ženy, ve kterém hlavní postava Ella odjíždí do Londýna hlídat své kmotře Magdě dům. Její přítel jí oznámil, že chce pauzu, a tak si potřebuje utřídit myšlenky. Při příjezdu na ni čeká i společnice, fenka Tess. Ella si tak musí poradit s nepříjemným veterinářem, sousedy a dalšími nepříjemnosti. Dá znovu šanci lásce? 

Knihy na léto, které zvládneš přečíst během pár dnů

@_kajina

Elena Armas – Láska po španělsku 

Dalším ženským románem je oblíbená Láska po španělsku, která vypráví o Catalině, která nutně potřebuje doprovod na svatbu své sestry. Hlavně protože lhala, že má v Americe přítele. Všichni z rodiny netrpělivě čekají, až se s ním seznámí, zejména bývalý přítel a jeho snoubenka. Doprovod ji nabídne krásný Aaron, kolega z práce. Normálně se nesnesou, ale teď jí nezbývá nic jiného, než nabídku přijmout. 

Knihy s postavami, které jsou v životě trochu ztracené

@martinastrel

Jenna Evans Welch – Láska a gelato

Lina je nucena doletět do Toskánska kvůli své matce, která si před smrtí přála, aby její dcera poznala svého otce, který o ni 16 let nejevil zájem. Do ruky se jí dostane mámin deník z doby, kdy žila v Itálii. Lina poznává máminy staré lásky, italská zákoutí, oblíbené podniky její mámy a krásu Itálie. Během toho rozuzlovává rodinné tajemství. Itálie není pouze o lásce a zmrzlině. 

Pokud dáváš v létě přednost filmům, tak máš štěstí, tato kniha je i zfilmovaná. Příběh slibuje romantiku a nádech Itálie, a to se k sobě vždy hodí.

5 knih, které si přečíst ve tvé Single Girl éře

@martinastrel