Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

5 knih, které si přečíst ve tvé Single Girl éře

Jak si užít čas sám/sama se sebou? Proč je vlastně tak skvělý být single? A co všechno potřebuješ vědět o lásce? Tyhle knihy tu pro tebe budou ve tvé Single Girl éře a věř mi, že s nimi si ji užiješ na sto procent.

The Unexpected Joy Of Being Single – Catherine Gray

Dopadá na tebe někdy úzkost z toho, že jsi nezadaný/á? Společnost na tebe tlačí, aby sis našel/našla toho pravého partnera, měli jste svatbu snů a usadili se ještě před třicítkou? Gray v knize popisuje rok, kdy si dala pauzu od randění, a odhaluje vnitřní i vnější tlaky, které v souvislosti se vztahy pociťujeme. Vyvrací mýty a odhaluje krásu života svobodných lidí. Je to skvělá kniha s fresh pohledem, který ti přijde vhod, pokud ti už běžné stereotypy single lidí lezou na nervy.

The Unexpected Joy of Being Single (anglicky)

273,-

Vše, co vím o lásce – Dolly Alderton

Bývalá novinářka pro Sunday Times Dolly Alderton ve svých pamětech líčí své zkušenosti se zamilováním, hledáním práce, kopačkami a uvědoměním si, že se nikdo nevyrovná jejím nejlepším kamarádkám. Ve všech zkouškách, které jí připravily její cesty do dospělosti, vyniká jedna lekce nad ostatními: uvědomit si, že ona je dost.

Vše, co vím o lásce

321,-

8 Rules of Love: How to Find It, Keep It, and Let It Go – Jay Shetty

Autor bestselleru New York Times Mysli jako mnich vydává průvodce všemi fázemi lásky. Jay Shetty nepředstavuje lásku jako nadpozemský pojem nebo nějaké klišé, ale jako konkrétní, realizovatelné kroky, které ti pomohou rozvinout dovednosti a pěstovat lásku lépe než kdykoli předtím. Tahle kniha odpovídá na složité situace praktickými a lehce pochopitelnými radami, není to jen sbírka Do's and Don'ts. Má hloubku a ukáže ti, jak lásku vnímat jako každodenní praxi.

8 Rules of Love

449,-

Knihy, které by ti neměly uniknout

@martinastrel

Wow, No Thank You. – Samantha Irby

Nejspíše jsme všichni měli moment, kdy jsme se cítili smutně, protože jsme nebyli ve vztahu. Takže pokud hledáš něco uklidňujícího, ale přesto relatable, doporučuji ti knihu Wow, No Thank You. Sbírka esejí Samanthy je bystrá, dojemná a zábavná. A přestože je Samantha šťastně vdaná, připomíná čtenářům, že láska nevyřeší všechny naše problémy.

Wow, No Thank You. (anglicky)

285,-

Alonement: How to be alone and absolutely own it – Francesca Specter

Francesca ve své knize zdůrazňuje, jak důležité je věnovat čas sám sobě, ať už jsi single, nebo ve vztahu. Zdůrazňuje, že náš vztah k sobě samému je zásadní pro náš osobní růst. Kniha je oslavou a zároveň praktickým návodem, jak si zvyknout na to být sám.

Alonement

199,-

Knihy s postavami, které jsou v životě trochu ztracené

@martinastrel