Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kdo jsou nejstylovější osoby roku 2022 podle The New York Times?

Časopis The New York Times zveřejnil seznam 93 nejstylovějších lidí za rok 2022. My si pár z nich dnes představíme.

Mezi oceněnými jsou politici, celebrity, sportovci, influenceři, fiktivní postavy z televize a filmu a jeden brouk. Někteří z nich se letos objevili na stránkách časopisu Style. Jiní prostě jen zaujali. Ať už je miluješ, nebo nenávidíš, všichni mají přinejmenším jednu věc společnou. V určitém okamžiku uplynulých 12 měsíců nás přiměli k zamyšlení nad tím, jak se oblékáme, jak žijeme a jak se rozhodujeme vyjadřovat.

Bella Hadid

Kdo jiný by se měl dostat na seznam nejstylovějších lidí než modelka roku 2022 Bella Hadid. Ta neustále trhá rekordy v počtu obálek časopisů, reklamních kampaní, nachozených kroků na přehlídkových molech a nepřestává překvapovat svým street stylem, který inspiruje nejen Gen Z.

Jak se vyvíjel styl Belly Hadid

by @adelakutilova

Emma Corrin

Herec/ka, kteří se letos stali první nebinární osobou na obálce časopisu Vogue, zaujali na červeném koberci elegantním (černý trikot a plášť Miu Miu na mezinárodním filmovém festivalu v Torontu) i rozmarným oblečením (balonové šaty Loewe na předávání cen Olivier).

Heidi Klum jako červ

Pokud někdo umí Halloween, je to Heidi. Ta ani tento rok nezklamala, a i proto se dostala na seznam v převlečení červa.

Lewis Hamilton

Pro britského jezdce formule 1 to na trati nebyl nejšťastnější rok. Mnohem úspěšnější byl ale v oblékání: Na obálce zářijového čísla Vanity Fair měl růžový oblek od Valentina, pletené šaty Kenzo a fit od Versaceho.

Kourtney Kardashian a Travis Barker

Navzdory sponzorství Dolce & Gabbana na jejich svatbě v italském Portofinu, které bylo za nás BIG NO, se rockové outfity páru tento rok zapsaly do hlav všech.

Vše, co je špatně s Dolce & Gabbana x Kardashians svatbou

by @martinastrel

Lil Nas X

Jeho outfit na předávání cen MTV Video Music Awards, odhalená hruď s péřovou čelenkou a sukní od Harrise Reeda, který oblékl modelku Iman do podobného outfitu na loňském Met Gala, dokázal, že rapper umí ohromit.

Anne Hathaway

Herečka se tento rok opravdu vyhoupla. Z nemalé části i z toho důvodu, že se oblékala jako Andrea Sachs, její postava ve filmu Ďábel nosí Pradu.

Spotted lanternfly

Ano, i tento brouk se umístil v most stylish „people“. A zaslouženě, look at him.

Joan Didion

Sluneční brýle od značky Céline se na podzim v aukci prodaly za 27 000 dolarů.

Joan Didion, spisovatelka duše, jejíž slova otevírají tu naši

by @eevelka

Timothée Chalamet

Timmyho fashion rok byl rozhodně nezapomenutelný. Bez trička na Oscarech a s otevřenými zády v červeném topu na ramínka na filmovém festivalu v Benátkách.

Emma Chamberlain

Na Met Gala už je tak trochu nemožné vyniknout. Ale díky šatům Louis Vuitton s odhaleným středem těla se to vlogerce při rozhovorech s hosty na červeném koberci podařilo.

Kendrick Lamar

Tento rapper je známý spíše svým stylem psaní textů než osobním stylem, ale letos se jeho outfity posunuly na nová místa, včetně Coachelly, kde vystoupil v tónovaném černém džínovém outfitu, o kterém se ještě dlouho mluvilo.

Rihanna

Její těhotenské looky ponechaly všechny v úžasu. Na to rozhodně nezapomeneme. Queen of fashion.

Bad Bunny

Portorikánský reggaetonista podkopal genderové normy tím, že si na svůj první Met Gala oblékl trenčkot od Burberry. Pak se zapsal do hlav všem, když na pódiu při předávání cen MTV Video Music Awards políbil tanečníka.

Celý seznam 93 oceněných najdeš na NYT.

Zdroj: The New York Times