Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak se vyvíjel styl Belly Hadid

Modelka letošního roku a fashion ikona naší generace. Jak se vyvíjel styl Belly Hadid od roku 2016, se dozvíš v dnešním článku!

Existuje vůbec u celebrit něco jako osobní styl, když mají všichni své stylisty? Každý outfit je pečlivě naplánovaný a samozřejmě propojený s určitým fashion brandem, který hvězdy obléká na red carpet a další důležité akce. U Belly Hadid je to jinak. Její outfity už dávno nevymýšlí nikdo jiný než ona sama!

Je to tak už od roku 2020 a Bella je na to moc pyšná! As she should. Samozřejmě s outfity na velké akce jí stále pomáhá její tým, ale je řeč o jejích každodenních outfitech. Belly osobní styl tvoří láska ke všemu vintage. S módou si hraje. Ráda své outfity doplňuje o Y2K doplňky a vše ladí i se svými účesy.

Teď se už ale pojďme podívat na to, jak se dostala od modelky k fashion ikoně, která ovlivňuje módní trendy vším, co si na sebe obleče!

2016

Rok, který se pro Bellu nesl ve znamení kůže. Tehdy jí bylo teprve dvacet let, ale už byla velmi zaneprázdněná svou prací. V módě byl Tumblr, takže ani tenkrát s chokerem a koženými kalhotami nešlápla vedle.

2017

Více kůže! Bella měla vždy ráda streetwear a je známá svou slabostí pro tenisky. Dneska má pozoruhodnou sbírku těch nejlepších, jako jsou třeba Nike The Ten od Virgila Abloha nebo Adidas x Prada. V roce 2017 ale nosila staré dobré Air Forcy! Pak ale přišel zvrat, na chvíli vyměnila streetwear za více formální kousky.

2018

Maskulinní siluety s feminními prvky, kombinace, která se perfektně doplňuje. Oversized sako bylo v jejích outfitech must have.

2019

Minimalistické looky tvořené jak jinak než oversized kostýmkem. Hailey Bieber vibes. Outfit, ve kterém Bella sází na jistotu. Vlastně nejen Bella. Věř mi, že kostýmek je něco, co sluší každému z nás.

2020–2022

Doplňky: Všimni si, že Bella Hadid je doplňková queen. Sluneční brýle (ty má snad na každé fotce), pásky, kabelky, šperky… Všechno ideálně thrifted.

Low rise: Nízký pas je něco, co Belle opravdu lichotí. Také je to trend, kterému pomohla dostat se zpátky z 2000s do dnešní doby!

Mini top a oversized kalhoty combo: Pokud ti tohle nic neříká, chválím tě, asi nejsi tak závislý/á na TikToku jako já. Každopádně kombinace upnutých crop topů a oversized kalhot, jako například parachute pants, je něco, co jen tak z módy nevyjde, jelikož to Bella miluje!

Loafers: Ty velmi nosila v době pandemie, zejména společně s oversized saky a džíny. Pandemie je i érou slip buns!

Elegantní a sexy: Přestože Bellu často vidíme spíše ve streetwear kouscích, nenechme se zmást. Umí vytvořit krásné, sexy a ženské looky, například na girls night! Stačí se podívat na fotku v galerii, kde je oblečená v Nensi Dojaka. Miluju.

Balerínky: Další trend, kterému Bella velmi pomohla! Balerínky Miu Miu pak chtěl nejeden z nás!

Fun kombinace: Stejně jako Emma Chamberlain, Bella se nebojí experimentovat s módou a jednoduše si hrát. Vytváří nové kombinace. To je něco, co nás všechny baví sledovat!

Jaký outfit se ti na Belle líbí nejvíc? Dej nám vědět do diskuze!