Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kde se ve Varech najíst, aby tě to nezruinovalo?

Začaly prázdniny, venku paří sluníčko a v Karlových Varech se koná 56. ročník filmového festivalu. Pokud jsi ve Varech stejně jako my, každý den řešíš, kde se najíst. Tvůj program je jistě nabitý filmy, akcemi a dalším doprovodným programem, a proto potřebuješ sáhnout po něčem rychlém a ideálně ne moc drahém. Pokud už nevíš, kam zajít, inspiruj se u nás!

ROHLÍK ZÓNA

Můj první (a nejlepší) tip je Rohlík zóna, kterou najdeš ve Smetanových sadech kousek od Hotelu Thermal. Rohlík se letos stal hlavním partnerem KVIFFu a nabízí nejen skvělý kafe, ale taky jídlo z farmářských surovin. Zajít si tam můžeš jak na snídani, tak na oběd nebo večeři. Ve snídaňové nabídce, která se podává do 14 hodin, nechybí lívance, jogurt s granolou nebo vajíčka. Odpoledne ti kuchaři udělají salát (šopský nebo s kuřecím), burger nebo třeba jahodové knedlíky s tvarohem!

LA FRESCA

Kantýna La Fresca má food truck kousek od KVIFF.TV Parku. Seženeš tam kuře se salátem, penne s boloňskou omáčkou a naprosto bezkonkurenční focacciu caprese za stovku, kterou můžeme s @_kajina jedině doporučit!

LÉKÁRNA BY CITY ROASTERS

Pokud chceš na chvíli vypadnout z ruchu festivalu a zajít do dobré kavárny, kde seženeš jak snídani, tak oběd, určitě skoč do Lékárny by City Roasters. Ráno jsou na menu třeba míchačky se šunkou, který doporučuje naše @eevelka, nebo avokádový chleba. A jestli ti chutná poké, tohle místo si v čase oběda zamiluješ! Skvělý kafe je samozřejmostí.

TIP OD DIMI A KÁJI: BILLA A DMKO

Když máš pouličního jídla plný zuby, stačí ti menší snack, a jestli chceš ušetřit peníze na drinčíky, není nic jednoduššího než zajít do Billy a Dmka. Koupit si tam můžeš co hrdlo ráčí a tvoje peněženka ti poděkuje.

TIP OD HONZY: MEKÁČ A PÁREK V ROHLÍKU

Honza by ti rád doporučil geniální hot dog ze Stop Cafe, který se nachází naproti Kinu Čas. V McDonald's by sis zas měl/a dát Big Tasty s hranolkami. Obojí je jistota, se kterou nemůžeš šlápnout vedle.

A jak vypadají naše FOMO dny?📽🖤

KVIFF recap: Den první

inf

KVIFF recap: Den druhý

inf

KVIFF recap: Den třetí

inf

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.