Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

KVIFF recap: Den třetí

Nejzásadnější momenty ze třetího dne karlovarského filmového festivalu!

PSH Nekonečný příběh

Včera jsme bohužel stihli jenom jeden film, ale o to lepší byl! Trojportrét mapující cestu legendárních raperů skrze vzestupy i pády na plátně ve Velkém sále hotelu Thermal byl zkrátka zážitek. Tenhle film by sis rozhodně neměl/a nechat ujít.

Odpoledne bylo o poznání klidnější, dali jsme si oběd, kafíčko a sbírali síly na večer. Tipy na to, kde se na festivalu najíst, ti přineseme v průvodci KVIFFem již brzy!

Později odpoledne jsme si byli poslechnout další debatu v KVIFF.TV parku, kde jsme také udělali pár rozhovorů. Rozhovory, outfity a mnohem více můžeš sledovat i na našem TikToku.

Akustický koncert Tey Sofie a Addict

Večer jsme se zastavili v Rohlík zóně, kde měla tentokrát koncert Tea Sofia. Poté jsme se přesunuli do Mattoni Life Baru na Addict. I tady jsme vyzpovídali zajímavé osobnosti, reportáž bude brzy!

Jak probíhal druhý den KVIFFu?

KVIFF recap: Den druhý

by @_kajina

Co vidět a neminout na KVIFFu 5. 7.

Zítra zajdi na film Vlastní pokoj, který mapuje osud dvou mladých žen, které se společně sestěhují a postupně objevují kouzlo svobodného života, se kterým ale nutně přichází také zodpovědnost.

Pokud tě zajímá historie, zajdi na film Nultého června, který mapuje soudní proces s Adolfem Eichmannem, který měl pod palcem masové vyhlazování Židů.

+

inf a Karolína Skuciusová

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.