Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

KVIFF recap: Den první

Nejzásadnější momenty z prvního dne karlovarského filmového festivalu!

Red carpet

V pátek večer proběhlo oficiální zahájení 56. ročníku festivalu, kterému samozřejmě předcházel červený koberec. Objevili se na něm čeští i zahraniční herci, zpěváci a další umělci.

Na výběr outfitů se můžeš podívat tady:

Rohlík zóna

Po red carpetu jsme hledali místo, kde se najíst. V Rohlík zóně nedaleko hotelu Thermal jsme se nejen skvěle najedli, ale taky jsme měli skvělé kafe za příznivou cenu! Mají i filtr nebo variantu s rostlinným mlékem, takže rozhodně doporučujeme vyzkoušet. Zóna nabízí nejen občerstvení, drinky a posezení, ale má také nabitý doprovodný program. Každý večer od 20 hodin se můžeš těšit na koncert mladého interpreta, my si včera poslechli akustický koncert zpěvačky Zey.

Rozhovor se Zeou a Paulie Garandem:

Jaká je vaše nejvíc funny opilecká historka?

Více z rozhovoru se Zeou a Pauliem najdeš na našem TikToku!

Na závěr večera jsme ještě stihli koncert kapely Mig 21, která zahrála s orchestrem a sborem Národního divadla. Slavnostní večer byl zakončen ohňostrojem nad hotelem Thermal, který ale bohužel nebyl z místa, kde se nacházela většina návštevníků i hostů, moc vidět.

Zdroj: Film Servis Festival Karlovy Vary
FOMO výběr filmů z letošního ročníku kviff:

Na jaké filmy se můžeš těšit na 56. ročníku KVIFF?

by @heyfomo.cz

Co vidět a neminout na KVIFFu 2. 7.

Z filmové projekce si dnes nenech ujít snímek Žert z roku 1967, který byl natočen dle stejnojmenného románu Milana Kundery. Od 18 hodin má premiéru dokument PSH Nekonečný příběh, kterému bude předcházet autogramiáda a debata od 14:30 v Domě České televize.

Z doprovodného programu zajdi na opening party pop up second handu 1981. Startuje v 18 hodin – kromě fashion kousků si budeš moct dát taky drink. Během celého večera bude hrát DJ KEWU.

+

Karolína Skuciusová a inf

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.