Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

KVIFF recap: Den druhý

Nejzásadnější momenty z druhého dne karlovarského filmového festivalu!

Prague shorts 1 a Korzet

To jsou názvy filmů, které jsme během druhého dne stihli zhlédnout. Prague shorts byla série krátkých studentských filmů, kterou můžeme doporučit! V podvečer jsme ještě viděli film Korzet vyprávějící o císařovně Alžbětě Bavorské, která se po svých čtyřicátých narozeninách vyrovnává s tím, že je od útlého mládí hodnocena pouze na základě vzhledu, nikoliv názorů. Film byl super a můžeš ho vidět i ty! Promítat se bude ve středu 6. 7. od 8:30 nebo v pátek 8. 7. od 15:00.

Prostor X KVIFF v KVIFF.TV

Během dne jsme si poslechli rozhovor s Lindou Bartošovou, který vedl Čestmír Strakatý v rámci oblíbeného formátu Prostor X. Linda mluvila o své knize Novinářky, o feminismu, sebepřijetí nebo o nejbližších pracovních plánech.

Linda bude v rámci KVIFF.TV parku po celou dobu festivalu moderovat besedy s filmovými tvůrci, tak se určitě zajdi podívat! Kromě rozhovorů z filmové branže nabízí park další doprovodný program jako koncerty a DJs až do pozdních nočních hodin.

Zahajovací party pop-upu 1981 secondhand

Po filmu jsme se přesunuli na opening party, kterou pořádal 1981 secondhand. A bylo to skvělý! Vyzkoušeli jsme si některé kousky, dali si drinky a potkali se s dalšími kamarády.

Jaký byl první den karlovarského festivalu si můžeš přečíst tady:

KVIFF recap: Den první

by @_kajina

Co vidět a neminout na KVIFFu 4. 7.

Z filmů se dnes zajdi kouknout na Opening Night, který se bude promítat v Kině Čas od 9:00 nebo film režiséra Šimona Holého A pak přišla láska...

Od 20:00 se bude promítat snímek, který je uveden i v hlavní soutěži, Hranice lásky s Hanou Vágnerovou.

+

Karolína Skuciusová a inf

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.