Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kam na jarní rande v Praze?

Jaro je už konečně cítit ve vzduchu a příležitost pro venkovní randíčka je tady. Pokud máš naplánované (první) rande a nevíš kam vyrazit, this one is just for you!

Procházka a kafe s sebou

Neexistuje snad jiná odpověď než „ano” na otázku: „Nechceš si jít koupit kafe, a pak se projít?”. A míst, kde můžeš využít krásného počasí, projít se a koupit kafe, je v Praze opravdu spoustu. Ideální je třeba Stromovka, Stalin na Letné, rozkvetlé Petřínské sady, nebo Riegrovy sady, které jsou nejhezčí hlavně při západu slunce. Pokud preferuješ spíš pivo, než kofein, Letná beer garden v Letenských sadech je destinace pro tebe.

Vyraz na solo date!

@michaela__halova

Večerní rande

Na víno při svíčkách si vyjděte do Bokovky, která se nachází na Dlouhé ulici. Je tam moc příjemná atmosféra a na první rande je jak dělaná. Můžete si tam k vínu objednat třeba lanýžový popcorn. Zkus ale i vinné bary, jako je Alma, nebo firma Na Břehu Rhony, která má v Praze hned několik poboček.

The weekenders

Pokud se se svou (skoro) drahou polovičkou plánuješ sejít o víkendu, rozhodně využij Farmářské trhy. Od 8-14 hodin v sobotu můžeš navštívit trhy na Náplavce na Rašínově nábřeží. Je tam spoustu stánků se skvělým jídlem, které vám zajistí čerstvou snídani, anebo tam najdeš i lokální kytky z farmy Gardenista, kterými si můžete zlepšit den.

Fajn zahrádky v Praze, kam si v létě zajít

@luciezicklerova

Klasika, but make it special

Pokud chcete vyrazit klasicky na jídlo nebo do kina, přidej tomu něco speciálního. O ojedinělý zážitek z kina se postará Sunset cinema nebo malé a oldschool kino Světozor, či Bio oko v Praze 7. A pokud chceš na jídlo, zajděte na streetfood do Manifesto market.

Muzeum

Zajímavá lokalita na rande, se kterou rozhodně nešlápneš vedle, je muzeum. Pro moderní a současné umění navštivte Kunsthalle, DOX, nebo NGP - Národní galerii Praha.

Poděl se v komentářích o svoje oblíbené místo i ty💌

Kam vzít holku na první rande?

@klara_polankova