Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Fajn zahrádky v Praze, kam si v létě zajít

Léto a zahrádky k sobě neodmyslitelně patří. Tady máš tipy na pár pražských.

Klub AVU

Tady poslední dobou trávím většinu svého času. Kromě výborného jídla (mají tady nejlepší krokety na světě), zákusků a piva za přijatelnou cenu pro studenty tady najdeš cool prostředí plné zajímavých lidí. Jsou tu dvě zahrádky a skvělý záchody na fotky, haha.

Hlína Hybernská

Jestli hledáš únik v centru města, utíkej do Kampusu Hybernská, kde najdeš skvělou kavárnu založenou studenty. Hlína má krásně udělaný interiér, ale za mě ještě mnohem lepší venkovní prostor, který si určitě zamiluješ.

Zasekávák

Tenhle skvost najdeš v Bubenči. Krásné místo, které má ještě lepší zahrádku. Můžeš si tu dát pivo, limču nebo něco malého na hlad. Místní zahrádka má skvělou výhodu v tom, že i za parného letního dne zde najdeš stín, který je opravdu potřeba.

Café Emauzy

O tomhle místě jsem do nedávna vůbec nevěděla, ale jestli chceš objevit něco nového, zamiř sem. Tahle kavárna se nachází na terase před Emauzským klášterem, díky čemuž získáš i krásny výhled na Prahu.

Super Tramp coffee

Jedno ze známějších a naprosto úžasných míst, kam se v létě musíš jít schovat, je Super Tramp coffee. Nachází se ve Spálené ulici a najdeš tu fakt svkělou kávu i něco sladkého. Kavárna je vyhlášená i vegan friendly možnostmi.