Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kam vzít holku na první rande?

Pokud nevíš, kam vzít svou vyvolenou na první rande, a už tě nebaví klasika v podobě kina či Netflixu, pak ti přináším nové nápady, kam společně poprvé vyrazit.

1. Keramika

Kousek od Pražského hradu se nachází kavárna Kafe & Hrnky, kde ti nejenže připraví skvělou kávu a dají výborný dortík, ale o patro výše mají také keramickou dílnu, kde si můžete společně namalovat cokoliv, od hrnečku až po talíř.

2. Korean Barbecue

Velmi specifická aktivita, kterou spousta lidí nezná nebo ji minimálně nikdy nevyzkoušela. Korejské barbecue je skvělou formou, jak spolu strávit spoustu času a skvěle se najíst. Veškeré jídlo si připravujete sami na grilu, který se nachází uprostřed stolu. Omáčky si připravíte sami a můžete zde ochutnávat, jak je libo.

3. Kurz vaření

Pokud bys raději, aby vaše první setkání bylo zapamatovatelné a představovalo zároveň první milou vzpomínku, pak doporučuji navštívit jakýkoliv kurz, který tě napadne. Skvělé jsou kurzy vaření nebo pečení, kdy společně vytvoříte vlastní pokrm, který si můžete poté i vychutnat. Zábava zaručena.

4. Degustace vín

Krásným a milým místem pro první rande jsou i vinárny, popřípadě přímá degustace vín. Mou oblíbenou je Bokovka v Dlouhé třídě, která je pro první rande jako stvořená. Romantické sezení na pavlačích či pod nimi prostě má svou atmosféru.

5. Deskovky

Pokud hledáš raději aktivitu, při které se můžete i lépe poznat, pak doporučuji zajít v Praze do Geekárny, kde si můžete zahrát deskové hry, které určitě oba znáte.

6. Sport

Pokud vyjde počasí, můžete společně vyrazit do přírody, ať už na procházku, brusle nebo si jít zahrát například volejbal. Je to podobné jako deskové hry. Při sportu se zaručeně poznáte lépe než na víně a zažijete mnohem víc legrace.

7. Koncert

Fource má skvělou nabídku koncertů po celý rok. Ať už se jedná o velké kapely či zpěváky nebo menší interprety. Poslechnete si spolu hezkou hudbu, a ještě máte možnost si zatancovat.

8. Uvař jí večeři

Co zaručeně funguje, je vlastnoručně připravená večeře. Ne každý si troufne otestovat své kulinářské dovednosti, ale není nic hezčího, než když si na přípravě jídla či programu dáš opravdu záležet ty sám/sama.

9. Divadlo

Pokud rád/a bereš holky na první rande do kina, zkus příště zvolit divadlo. Spousta lidí na divadlo zapomíná, přitom myšlenka hezky se obléct na společnou divadelní hru je tak romantická.

10. Namalujte si obraz

V Praze existuje nespočet uměleckých dílen, kde si můžete za pomoci mentora namalovat obraz, který bude i trošku za něco stát. Takže pokud nejsi umělecký talent, stejně jako já, tak neboj, tady tě určitě navedou správným směrem.