Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Je dobré randit se stejným znamením zvěrokruhu?

Vždy, když někdo řekne, že se narodil ve stejném znamení jako my, zajásáme! A dvakrát víc, když je to někdo, kdo se nám líbí. Je ale dobré randit se stejným znamením?

Nevím jak ty, ale já se vždy hrozně zaraduju, když se někoho zeptám, jaké je znamení, a on řekne, že je Býk stejně jako já. Člověk si řekne, že je to skvělý, protože máte stejnou povahu a určitě si budete rozumět. Zároveň však máte stejné red flags, a to není úplně ok, hlavně pokud se jedná o potenciální/ho partnerku/partnera. Tak pojďme společně rozlousknout, jestli má smysl randit s někým, kdo má stejné znamení jako ty.

Znamení zvěrokruhu a jejich red flags

@elvihradilkova

POZITIVA

Hlavním pozitivem, které bych viděla u páru se stejným slunečním znamením, je, že mají stejné životní hodnoty. Sluneční znamení zobrazuje, jací jsme uvnitř, vyzařuje z vás proto stejná energie, která je oběma stranám blízká, a proto k sobě budete hned přitahováni a nejspíš budete mít pocit, že seznáte už roky.

Máte stejný smysl pro humor a komunikace mezi vámi nevázne. Tady hraje důležitou roli i znamení, které máte oba v Merkuru. Tohle znamení je však skoro vždy stejné jako vaše sluneční, nebo se minimálně liší o jedno. Např. tvé znamení v Merkuru je v Raku a znamení v Merkuru tvé/ho partnerky/partnera stejného znamení bude buď v Raku, Blíženci, nebo Lvu.

3 znamení, která milují celým svým srdcem

@elvihradilkova

Pokud mají oba partneři stejné znamení, chápou se na vyšší úrovni. V jádru jsou stejnými, nebo minimálně velmi podobnými lidmi a navzájem se dokážou pochopit kolikrát bez zdlouhavého poznávání. They feel like home!

Trávit čas s někým, kdo je ti povahově velmi podobný, je fajn, budeš se totiž cítit v klidu, pochopený/á, neodsuzovaný/á a milovaný/á. S takovým člověkem si můžeš vytvořit hluboké pouto.

NEGATIVA

Jedno velké negativum je, že jste zkrátka úplně stejní. Život s někým, kdo je další verze tebe, může být pro někoho lichotivý, ale někteří lidé potřebují odlišného partnera, aby se v životě dokázali posunout dál a rozvíjet se. Jelikož budou vaše negativní vlastnosti stejné, tak soužití může být velmi obtížné. Jen si představ dva tvrdohlavé Býky, dva manipulativní Štíry nebo dva Lvy, kteří jsou každý zahleděný jen a jen do sebe.

3 znamení zvěrokruhu, která jsou chodící green flags

@elvihradilkova

FINÁLNÍ VERDIKT

Osobně si myslím, že randit se stejným znamením, není vůbec špatný nápad. Přece jen převažují pozitiva a na negativech mohou oba pracovat, když chtějí. V základech jsou to velmi podobní lidé se stejnými hodnotami, pohledem na život, mají (ne)rádi stejné věci a ví, jak toho druhého podržet, rozveselit apod.

SLAVNÉ PÁRY, KTERÉ JSOU STEJNÉ ZNAMENÍ

Mezi slavné páry, které mají stejné znamení zvěrokruhu, patří například býci Megan Fox a Machine Gun Kelly. U těchto dvou nepochybujeme, že se milují. Dále mají stejné znamení třeba Jennifer Lopez a Ben Affleck (Lvi) nebo Sarah Jessica Parker a Matthew Broderick (Berani).

Megan Fox a Machine Gun Kelly: Hodí se k sobě podle astrologie?

@elvihradilkova