Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Znamení zvěrokruhu a jejich red flags

Neschopnost komunikovat, výkyvy nálad nebo sklony k podvádění? To jsou jedny z mála red flags znamení zvěrokruhu. Chceš vědět, jaká je ta tvoje? Čti dál!

BERAN: CHCE SE POŘÁD HÁDAT A JE PASIVNĚ AGRESIVNÍ

O Beranech je obecně známo, že jsou temperamentnější povahy a pro ostré slovo nejdou daleko, což je bezpochyby i jejich největší red flag. S Beranem ve tvém životě buď ready na to, že může každou chvíli změnit náladu o 180° a začít se hádat. Jejich styl hádání nemusí být vždy jen křičení, spíš milují být pasivně agresivní.

BÝK: AŽ MOC PROKRASTINUJE A MUSÍ MÍT VŽDY PRAVDU

Zemské znamení Býka MILUJE komfort, Netflix, dobré jídlo a sladké nicnedělání. Když to dokáže vybalancovat, nemáme s tím problém. Jenže spousta Býků to vybalancovat neumí a často spadnou do propasti jménem prokrastinace. Druhou red flag tohoto znamení je, že musí mít vždy pravdu a poslední slovo. To by nebyl Býk, kdyby si neprosazoval svůj názor i přes mrtvoly.

Které znamení je nejvíc nesnášené?

@elvihradilkova

BLÍŽENCI: NEUMÍ DODRŽET SLOVO A HRAJÍ NA VÍCE STRAN

Blíženci mají dvě tváře. Z toho důvodu jsou většinou nerozhodní, nevědí, co chtějí, a když přijde na vztahy, hrají to na více stran. Blíženci jsou prostě známí players! Samozřejmě ne každý Blíženec je takový, ale velká většina ano. Další velkou red flag je, že neumí dodržet slovo, což se pojí s jejich dvěma tvářemi.

RAK: JE AŽ MOC NÁLADOVÝ A CITLIVÝ

Raci se mohou jevit jako klidné, milující a neproblémové znamení, ale i oni mají své red flags. I přes jejich velké srdce a milou povahu mají sklony k přecitlivělosti a berou si věci až moc k srdci. Z komára udělají velblouda, a aby toho nebylo málo, tak přepnou a změní náladu.

LEV: MYSLÍ SI, ŽE JE NĚCO VÍC, A AŽ MOC MILUJE SOUTĚŽENÍ

Jasně, lev je král zvířat, ale to neznamená, že i lidé narození ve znamení Lva jsou králové světa. Oni by si to ostatně rádi mysleli, ale bohužel. Lvi jsou velmi pyšní na sebe a na to, že se narodili v tomto znamení, a často to dávají až moc najevo. K jejich dynamické povaze se váže i druhá red flag – Lvi vyloženě milují soutěžení. Od her přes soutěžení v práci až po soutěžení ve vztahu, tohle ohnivé znamení musí být první a nejlepší.

3 znamení, která mají šanci sbalit Timothéeho Chalameta

@elvihradilkova

PANNA: HLEDÁ NA TOBĚ I TY NEJMENŠÍ CHYBY A PAK SE S TEBOU POHÁDÁ

Perfekcionistická Panna na tobě nenechá nit suchou. Tohle znamení se vyžívá v hledání chyb a nedokonalostí. Za mě je to velká red flag! Možná se to na první pohled nezdá, ale i Panny se hodně rády hádají. Na rozdíl od Beranů se však vyžívají v ječení a crazy hádce!

VÁHY: PO DVOU DNECH ZNÁMOSTI TI VYZNÁ LÁSKU

Vahám vládne planeta Venuše a často to je hodně vidět. Váhy mají dvě nálady: buď se snaží být heartless, nebo ti vyznají lásku po dvou dnech randění! Pro někoho to nemusí být red flag, ale i přesto si myslím, že většina z nás by se zalekla, kdyby nám po jednom rande a pár dnech psaní někdo vyznal lásku.

ŠTÍR: MÁ TEMNÉ MYŠLENKY A SKLONY K PODVÁDĚNÍ

Když se řekne „temné znamení zvěrokruhu“, tak si představíme Štíra. Někdy jejich temnota může být too much a dark myšlenky můžou být opravdu velká red flag. Scary! Jejich druhá red flag jsou sklony k podvádění. Nemyslím tím samozřejmě všechny, ale tyto sklony z jejich povahy zkrátka vyplývají.

STŘELEC: MÁ NA TEBE ŠPATNÝ VLIV A PŘEMLOUVÁ TĚ DĚLAT ŠPATNÉ VĚCI

Střelci jsou dobrodruzi a jsou pro každou špatnost. Očekávej, že v přítomnosti tohoto ohnivého znamení budeš dělat spontánní crazy věci. Střelec tě bude totiž navádět a přemlouvat, abys byl/a bad boy/girl. Obecně na tebe bude mít nejspíš špatný vliv, a co si budem, tohle green flag fakt není!

3 znamení, která milují celým svým srdcem

@elvihradilkova

KOZOROH: NEUMÍ KOMUNIKOVAT A NENÍ UPŘÍMNÝ

Povaha zemského znamení Kozoroha je jeden velký oříšek. I když je znáš měsíce nebo roky, nikdy je nepoznáš na 100 procent. Kozorohové jsou velcí tajnůstkáři a je dost možné, že k tobě nebudou většinu času upřímní. To nechceš, red flag alert! Druhou velkou red flag je, že neumí komunikovat. To mluví samo za sebe (na rozdíl od Kozoroha).

VODNÁŘ: IZOLUJE SE OD OKOLÍ A NEUMÍ SE ZAVÁZAT

Vodnáři jsou podobně jako Kozorohové velký otazník. Většinou nevíš, co si myslí, jak se zachovají a co ti řeknou. Jejich velkou red flag je, že se zničehonic úplně izolují a uzavřou do sebe. Mají problémy s projevováním citů a emocí, proto je pro ně lehčí se uzavřít. To vše se váže i k druhé red flag – neumí se k nikomu zavázat a je pro ně velký problém pojmenovat, co mezi sebou máte.

RYBY: ŘÍKAJÍ, ŽE JEJICH EX BYL/A CRAZY, A BUDOU TĚ CHTÍT CITOVĚ VYDÍRAT

Podobně jako Raci i Ryby mají reputaci milých, zasněných lidí. O tom žádná, ale i ony mají své red flags. První je, že vinu za nevydařený vztah hází na svou/svého ex a tvrdí, že to on/a byl/a crazy, ne ony! Protože jsou vodní znamení a tím pádem jsou i citově založené, využívají toho ve svůj prospěch a nejspíš tě zkusí citově vydírat a manipulovat tebou. Not cool, Ryby!