Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Megan Fox a Machine Gun Kelly: Hodí se k sobě podle astrologie?

Megan Fox a Machine Gun Kelly je jeden z nejsledovanějších párů současnosti a nejde si nevšimnout jejich chemie. Co ale na jejich vztah a kompatibilitu říká astrologie?

Sama Megan se zajímá o astrologii a spiritualitu a tvrdí, že MGK je její „twinflame“ aka druhá část její duše. Jejich vztah je plný poměrně zvláštních rituálů, které jen tak nějaký pár asi neprovozuje. Není proto divu, že tihle dva jsou do sebe doslova zbláznění a nic je nerozdělí.

Pro takovou vztahovou analýzu je nejdůležitější znát přesný čas a datum narození. Megan se narodila 16. května 1986 v 12:35 hodin v Tennessee a MGK 22. dubna 1990 v 9:00 hodin v Texasu.

Stejné sluneční znamení

Megan a MGK jsou oba narozeni v zemském znamení Býka. Obecně se k sobě dva lidi narození ve stejném znamení hodí, protože v nitru duše jsou stejným člověkem. Chápou toho druhého v těžkých životních situacích, mají stejný pohled na svět a sdílí společné cíle. Oba milují stejné věci: dobré jídlo, luxus a sex, takže si všichni dokážeme představit, jak tráví společný volný čas.

Nevýhodou tohoto spojení je, že mají taky stejné nedostatky a chyby. Jakožto Býci jsou oba tvrdohlaví a to může být iniciátor jejich sporů.

Jejich měsíční znamení se skvěle doplňují

Měsíc Megan je v ohnivém akčním Lvu, zatímco Měsíc MGK je v sentimentálním vodním znamení Ryb. Na první pohled by člověk neřekl, že by se tyhle dva aspekty k sobě mohly hodit, ale pozor, protiklady se přece přitahují! Megan bude více extrovertní, aktivní a toužící po pozornosti od svého partnera. MGK je na druhou stranu klidnější povahy, radši tráví čas někde dál od lidí a rád ukazuje svou něžnou stránku. I když jsou oba odlišní, krásně se doplňují. Vsadím se, že MGK se chová k Megan jako ke královně (kterou ona 100% je) a ona si to užívá.

Ascendent, Sun sign, Moon sign a co vlastně znamenají

by @elvihradilkova

Sexy spojení díky Venuši a snadná komunikace díky Merkuru

Planeta lásky a krásy Venuše oba velmi ovlivňuje už jen z toho důvodu, že jsou oba dva Býci, a těm Venuše vládne. Meganina Venuše je v Blížencích a Venuše MGK zase v romantické Rybě. Oba rádi experimentují a to není nikdy na škodu. Řekla bych, že tady opět bude Megan ta dominantnější a bude snáz komunikovat své city. MGK by pro ni udělal, co jí na očích vidí, a rád ji zahrnuje pozorností a dárky.

Toto spojení však má i svá úskalí. Někdy je pro ně těžké se dohodnout a zjistit, po čem ten druhý touží nebo co mu vadí. Tohle může způsobovat stres a napětí.

Co se týče Merkuru, oba ho mají v Býku. Tohle je opět skvělé postavení, protože Megan i MGK komunikují stejným způsobem, a tak si vždy rozumí. Komunikují napřímo, klidně a diplomaticky.

Plusové body

Meganin Mars v Kozorohu tvoří trigon s Kellyho Merkurem v Býku. Trigon je jedním z pozitivních a kreativních aspektů v astrologii. Právě tenhle aspekt jim pomáhá fungovat jako tým a skvěle sehraná dvojice. Díky tomu Megan inspiruje svého partnera ve jeho práci. Býk a Kozoroh jsou jedním z nejlepších spojení a to platí i v tomhle případě.

Jak moc jsou tedy kompatibilní?

Na základě jejich osobních horoskopů bych řekla, že se k sobě opravdu hodí, jsou si hodně podobní a zároveň se krásně doplňují. Jejich vztah je plný pochopení, vyznávání lásky nejrůznějšími způsoby, podpory a crazy zážitků. Jasně, pár aspektů není úplně nejšťastnějších, ale žádný pár není dokonalý. Každopádně tihle dva se hledali, až se našli, a jen tak toho druhého neopustí. Přece jen údajně po tom, co MGK požádal Megan o ruku, pili krev toho druhého. Tohle spojení je navždy!