Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kam vyjet na dovolenou podle znamení

Plánuješ tohle léto dovolenou, ale ještě pořád nejsi rozhodnutý/á kam? Tvé znamení ti pomůže!

Beran – Dublin

Berani mají rádi akci, poznávání nových míst a večerní posezení u baru. Proto si myslím, že Dublin je nejlepší volbou pro tohle ohnivé znamení. Najdou zde mnoho dobrých podniků, kde si mohou s přáteli sednout a užívat si atmosféru. Kromě toho je Dublin historickým městem, takže přes den si obejdeš památky a večer vzhůru do baru.

Býk – Itálie

Pro Býky je na dovolené důležité dobré jídlo, pití, příroda a kulturní zážitky. Přesně proto je jejich vysněnou zemí Itálie, kde najdou vše na jednom místě. Itálie je známá pro svou výbornou kuchyni a co si budem, na tohle Býci slyší. Jak jsem již zmínila, pro Býky je důležitá kultura a Itálie je země s neskutečnou historií – další plusový bod, díky kterému by sem tohle zemské znamení mělo určitě zavítat.

Blíženci – Londýn

Blíženci si užívají přitomnost lidí, divadelní představení, muzikály, koncerty, a proto jejich destinací pro tohle léto bude Londýn. Londýn je významným kulturním centrem s mnoha divadly, kam každý Blíženec musí zavítat. V tomto anglickém městě se nachází i spousta výborných restaurací, které stojí za návštěvu.

Rak – jih Francie

Pro Raky je důležité se na dovolené cítit jako doma a být comfy. Mají rádi kulturu, dobré jídlo a večerní posezení s výhledem na západ slunce. Tohle vše jim může nabídnout jih Francie! Zde se budou cítit opravdu jako na dovolené a zahodí všechy své problémy za hlavu. Jih Francie je také bohatý na kvalitní víno, takže ideální zpestření klidného výletu.

Lev – Los Angeles

Lvi milují být středem pozornosti, a proto by se měli v létě vydat do centra všeho dění – do Los Angeles. Město celebrit je nejlepším možným výběrem pro ohnivé Lvy. Při procházce po Hollywoodském chodníku slávy se budou cítit jako světová celebrita. V tomto městě to pořád žije a Lvi se zde budou cítit jako ve svém živlu.

Panna – Švýcarsko

Panny jsou zemským znamením, takže při výběru dovolené je bohatá příroda must have. Mezi jejich nejdominantnější povahový rys patří perfekcionismus, a když tohle spojíme dohromady, tak ideální dovolenkovou destinací je pro Panny Švýcarsko. Švýcarská příroda je za mě jednou z nejkrásnějších v Evropě.

Váhy – Istanbul

Váhy jsou znamením vyváženosti a balancu a v životě chtějí od každého něco. Tohle je důvod, proč by měli navšívit právě Instanbul, město ležící na dvou kontinentech (Evropě a Asii). Nebudou si tak muset vybírat a dostanou best of both worlds. Instanbul je město s dechberoucí architekturou, kde se Váhy zajisté nudit nebudou.

Istanbul podle Sugar Denny💜

by @magdacizek

Štír – Amsterdam

Důvodem, proč by měli Štíři navšívit Amsterdam, je jeho noční život. Štíři jsoutajemní rebelové, a proto je pro ně hlavní město Nizozemska ideální tip. Tohle město má neskutečnou energii a každý zde může být tím, kým chce. Kromě crazy nočního života mohou Štíři navštívit muzea, užít si plavbu kanálem a zajít si na dobrý oběd.

Střelec – Costa Rica

Střelci jsou nejdobrodružnější znamení a z toho důvodu jejich ideální dovolená musí být plná adrenalinu. Střelci hledají víc než jen chození po městě, proto by lidé narozeni v tomto znamení měli vyrazit na Costa Ricu! Na tomto ostrově se zajisté nebudou nudit a vyzkouší spoustu adrenalinových zážitků.

Kozoroh – Bali

Jakožto poslední zemské znamení ani Kozoroh nesmí zapomenout navšívit místo s krásnou přírodou a mořem. Bali je go-to destinací právě pro neustále pracující Kozorohy. Tady si konečně odpočinou a naberou sílu a inspiraci do života.

Vodnář – Seoul

Seoul je město inovací, technologie a budoucnosti. Přesně v tomhle se vyžívají Vodnáři, které Seoul bezpochyby inspiruje. Mix kultury Jižní Koreje a nových technologií dělá ze Seoulu perfektní dovolenou Vodnářů.

Ryby – Paříž

Ryby jsou jedním z nejromantičtějších znamení, a proto je pro ně nejlepším městem na dovolenou Paříž. Ta je známá jako město lásky a Ryby se zde budou cítit výjimečně a klidně. Město se pyšní svou dechberoucí architekturou, muzei, kavárnami a známými památkami.