Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak nastylovat Uggs, které jsi dostal/a na Vánoce

V posledních měsících projela TikTokem další Uggs vlna. Pokud sis na seznam přání napsal/a právě tyhle boty a Ježíšek ti je donesl, pojď se podívat na pár možných outfitů, které s nimi můžeš vytvořit.

V posledních letech se Uggs vracejí na scénu. Loni v zimě dominovaly Ultra Mini, letos na podzim celebrity jako Bella Hadid a Elsa Hosk zpopularizovaly virální Ultra Mini Platforms, a to až do té míry, že jsou všude vyprodané.

Skvělá věc na botách Uggs je, jak jsou univerzální. Můžeš je kombinovat s tepláky, legínami, jak jsme je všichni nosili na střední, nebo je obléknout ke svetrovým šatům či oblíbeným džínům. Boty Uggs navíc udrží tvé nohy v teple a zároveň budeš trendy.

Trend alert: UGG

@adelakutilova

Šedá teplákovka

Šedá nebo světlá teplákovka jde ruku v ruce s hnědým párem pohodlných bot. Outfit můžeš doplnit o puffer vestu a baseballovou čepici. Boty jsou ideální volbou při vrstvení v paletě bílých a béžových odstínů.

Baggy jeans

Volné kalhoty ve stylu boyfriend nebo jakékoliv s extra volným fitem budou ideální pro tvůj další styling s Uggs.

How to look cool without trying

@klara_polankova

Oversized sako

V této sezóně zažívají velký úspěch Uggs na platformě. Zkombinuj je s volnými džíny, svetrem, oversized blejzrem a získej ležérní, ale přitom stylový vzhled. Nezapomeň na zimní doplňky, jako třeba klapky na uši nebo příjemnou barevnou šálu.

Mini, long i midi sukně

Pokud se kvalitního páru bot nebudeš chtít vzdát ani na jaře, zvol k nim sukni. Jakákoliv délka se správným výběrem doplňků a vršku bude vypadat jako dobře promyšlený outfit, ale přesto bude působit ležérně.

Výrazný svetr nebo kabát

Nenápadný, ale přesto luxusní vzhled: Výrazná barevná bunda nebo tmavý, extra dlouhý kabát s vycpanými rameny může pár Uggs povýšit na vyšší úroveň elegance. Ať už zvolíš kožený jacket, nebo dlouhý svetr, výrazný vršek pozdvihne celý fit na další level.

Trend Alert: Cowboy boots a Loafers

@martinastrel

S čím bys nakombinoval/a ikonický pár bot ty?