Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Trend alert: UGG

Buď je miluješ, nebo je nesnášíš, nic mezi. Řeč je o známých botách značky UGG – už dávno to nejsou ošklivý boty pro VSCO girls. Pojďme se podívat na to, jak se nosí dnes a kde se vůbec vzaly.

Jejich návratu sis asi už všiml/a – ať už na tvé fyp, nebo přímo na ulici. UGGs zažívají comeback! Spousta lidí má ale vůči nim stále předsudky, protože si představí toto.💀

Tahle éra už je díkybohu dávno pryč. Když na to koukám zpětně, moc nechápu, co jsme s tou VSCO girl aesthetic všichni měli.😂

Kde se UGGs vůbec vzaly?

Možná bys nevěřil/a, ale UGGs jsou původně boty pro farmáře! Pochází z Austrálie a Nového Zélandu. Svoji slávu ale získaly, až když si je oblíbili surfaři. Byly pro ně praktické, protože se snadno nazouvaly, vlna vsákla vlhkost a udržovala nohy v teple.

Zakladatel UGG – australský surfař Brian Smith – je dovezl do Ameriky a prodával je zdejším surfařům už pod názvem UGG. Pro velký úspěch značku koupila společnost Deckers Outdoor Corporation a za nějaký čas se z UGGs stal basic kousek, který nechyběl v šatníku ani slavným osobnostem.

Jak se nosí dnes? 

Teď asi udělám radost všem odpůrcům, když řeknu, že vysokým UGGs s mašličkou je opravdu konec. Naopak teď letí mnohem minimalističtější, nízké botky v hnědé barvě.🤎 Pokud stejně jako já miluješ styl skandinávských holek, tenhle trend si zamiluješ.

UGG CLASSIC ULTRA MINI - Kotníková obuv

2370,-

Ugg Classic Ultra Mini

3790,-

✨The femine urge to buy UGG boots after seeing this post.✨

Ať už se ti líbí, nebo ne, musíš jim nechat, že jsou opravdu kvalitní. Vyrábí se z ovčí kůže a UGGpure vlny – ze speciálního druhu vlny, kterou si UGG sám vyrábí. Dají se nosit celý rok, protože v zimě hřejí a v létě se naopak starají o to, aby se noha nepotila.

Navíc se v nich cítíš jako v bačkorách, kdo by to nechtěl, haha?