Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Trend Alert: Cowboy boots a Loafers

Modní trendy mají v oblibě se vracet a upradovat. To platí taky o obuvi. Kovbojské boty a mokasíny již po několikáté dobyly trh a mají pro to i svůj důvod.

COWBOY BOOTS / kovbojské boty

Vysoké boty s výraznou podrážkou jsou bezpochyby jedním z nejsilnějších trendů roku 2022. Ať už si vybereš barevnou, nebo robustní podrážku, pár těchto bot ti zaručeně aktualizuje šatník.

Kovbojské boty se v posledních letech střídavě objevují na našich nákupních seznamech, ale v roce 2022 se rozhodně vrátily do centra pozornosti. Nejlepší na tom je, že neexistuje jen jeden styl, který by trendu kraloval. Takže ať už dáváš přednost klasické hnědé měkké kůži, nebo metalické stříbrné, či dokonce červené s vyšívanými květinami, všechny se do tohoto trendu hodí. A hlavně jsou pohodlné.

A jak je nosit?

K džínům

K letním šatům a sukním

LOAFERS / mokasíny

Naše znovuzrozená láska ke klasickým pohodlným mokasínám určila největší trendy v obuvi v roce 2021 a letos vše posouvá na zcela nový level –⁠ naše oblíbená obuv nabírá na extravagantním stylu. Objevují se mokasíny s vysokou platformou, zdobeným nártem, a čím mohutnější jsou, tím lepší.

Mokasíny nejsou tak ležérní jako tenisky, ale zároveň jsou mnohem pohodlnější než boty na podpatku. Člověk v nich vypadá elegantně, ale nikdy ne over the top. A navíc –⁠ tyhle boty se hodí doslova ke všemu! A bonusem, stejně jako u cowboy boots, je fakt, že jsou prostě super pohodlný.

A jak je nosit?

S bílými ponožkami

Bez ponožek, s čímkoliv

Worth the hype?

Jak cowboy boots, tak loafers jsou nadčasovým kouskem, který by ti rozhodně neměl chybět v šatníku. Tenhle trend jen tak nezmizí, a pokud náhodou za pár let ano, určitě se zase brzy vrátí. Protože bota, která je pohodlná a zábavná , jen tak neodejde.

A co ty? Oslovil tě tenhle trend?