Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak na nedělní reset?

Chceš do nového týdne vkročit tou správnou nohou? Pak vyzkoušej tyhle tipy!

V pátek pivko, v sobotu válení a v neděli smutek z toho, že už zase začíná nový týden. Ten ale nemusí začít tak katastrofálně, když si v neděli vyhradíš chvilku na to, aby ses na něj připravil/a. Jak na to?

NAPLÁNUJ SI TÝDEN

Otevři kalendář a zamysli se nad tím, co tě v novém týdnu čeká. Jaké dny jdeš do práce, jaké do školy, ale i kdy máš volno. Vypiš si věci, které potřebuješ zařídit, a nezapomeň si naplánovat i něco, na co se budeš v průběhu týdne těšit.

Zdravé snídaně, které miluju!

@adelakutilova

SELF CARE MOMENT

Když se řekne neděle, všichni sníme o dni, který proležíme v posteli u Netflixu nebo s knížkou. A tak to má být! Zařaď do svého týdne něco, čím si naplno odpočineš. Může to být již zmíněný Netflix, knížka nebo třeba horká vana, napík, pleťová maska anebo sraz s kamarády.

QUICK ÚKLID

Jestli něco nechceš, tak je to začít pondělí tím, že na tebe bude čekat dřez plný špinavého nádobí. Jsem realistická a sama vím, že v neděli se mi uklízet nikdy nechce, ale věřím, že by můj start týdne byl hned lepší! S tímhle bych měla začít.

NÁKUP / NAPLÁNOVÁNÍ JÍDLA

Pokud budeš mít energii, další krok, kterým usnadníš průběh tvého týdne, je, že dojdeš v neděli na nákup nebo vymyslíš, co budeš vařit. Nebo rovnou uděláš meal prep!

Meal prep guide: Jak pravidelně jíst?

@luciezicklerova

POHYB

Procházka, deset minut jógy nebo jiný pohyb ti zaručeně dodají dobrou náladu, protože se ti vyplaví endorfiny!

Dej nám vědět, jestli máš s nedělí problém, protože víš, že tě čeká pondělí, nebo jestli neděle miluješ!