Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT news ze světa celebrit! 🔥

Beyoncé chystá světové turné, Florence Pugh začíná s hudbou a Camila Mendes promlouvá o svých potížích při natáčení Riverdale. To vše najdeš již v dnešním dílu news ze světa celebrit.

Cup of Hollywood. Cup of piping hot tea. Let’s spill it all together…

Poslechni si náš nový podcast Cup Of Hollywood, který pro tebe připravila @magdacizek a @martinastrel. Události, dramata a kauzy rozebrané do nejmenších detailů a všechny novinky ze světa pop kultury pro tebe budou připraveny každou sobotu. 

Ep. 2: OUT NOW na Apple Podcasts a Spotify

Probereme kauzu herce z Wednesday #CancelPercy a novou reality show podvodnice Anny Sorokin. Na konci tě čeká několik novinek ze světa hudby a tip na dokument na Netflixu.

World Stop

Beyoncé oznámila své první sólové turné po sedmi letech. Zpěvačka sdílela plakát turné na Instagramu s nápisem RENAISSANCE WORLD TOUR 2023. Beyoncé již dříve uvedla, že Renaissance je prvním dílem tříalbového projektu, který nahrála během pandemie.

It's NYC after all

Po svém newyorském flat tour, které vyvolalo spoustu reakcí, se Julia Fox opět vyjadřuje na TikToku. Tvrdí, že přestože by si mohla dovolit větší apartmán, líbí se jí, jak a kde žije, a nemá zapotřebí bydlet ve velkých přepychových vilách.

Proč newyorský byt Julie Fox šokoval internet?

by @josephslaich

Time is flying

Stormi Webster, dcera Kylie Jenner a Travise Scotta, oslavila 1. února své páté narozeniny. Den po ní slaví i její mladší bratr Aire, a to své první narozeniny.

Everyday is Harry Styles day

Harry Styles tento týden také slavil. Své 29. narozeniny si užil s kamarády v L. A. Harry stále koncertuje a na jeho shows se často objevují i slavné osobnosti. Koncert v Palm Springs navštívili třeba Katy Perry, Orlando Bloom, Jeff Bezos nebo Kris Jenner.

Dad moment right there

Ashton Kutcher se veřejně omlouvá Harrymu Stylesovi. V novém rozhovoru prozradil, že když byli oba na karaoke party jeho souseda, Harry si stoupl k mikrofonu a všem vytřel zrak. Ashton však neměl tušení, kdo Harry je, a jen si myslel, že je to opravdu dobrý karaoke zpěvák, což mu také řekl. Harry mu prý jen moc poděkoval.

Kudos to her for opening up

Herečka Camila Mendes byla pozvána do podcastu Going Mental s Eileen Kelly, kde se otevřela o svých problémech s poruchou příjmu potravy v průběhu natáčení Riverdale. Promluvila také o tom, jaké to bylo vidět se na kameře každý den a jak si zachovala zdravý rozum.

I hope it's a diss track for Olivia Wilde

Florence Pugh oznámila, že tento rok chystá vydat svou hudbu. Také se poprvé objeví na Met Gala.

Drama Explained: Vše, co se odehrálo za plátnem filmu Don't Worry Darling

by @martinastrel

Career over before it even started

Podle nepotvrzených zpráv se proslýchá, že Percy Hynes White nebude po obvinění ze sexuálního obtěžování účinkovat v druhé sérii Wednesday.

Percy White, hvězda seriálu Wednesday, je obviněn ze sexuálního násilí

by @martinastrel

Congraaats

Meghan Trainor oznámila šťastnou novinu. Čeká druhé dítě se svým manželem Darylem Sabarou. Během nového rozhovoru sdílela sladkou fotografii ze sonogramu a dodala, že odhalení pohlaví si s manželem schovávají pro TikTok.

New movie

Synovec Michaela Jacksona Jaafar Jackson má hrát krále popu v nejnovějším životopisném filmu Michael. Šestadvacetiletý mladík stane v čele biografického filmu, který bude režírovaný Antoinem Fuquou a bude zkoumat všechny aspekty Michaelova života, včetně jeho ikonických vystoupení.

10 year old me is screaming rn

Jonas Brothers dostali svou hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu. Při ceremonii oznámili, že chystají své nové album vydat již 5. května.

Hope the name is not Sumner

Po cheating skandálu Adama Levina se jemu a Behati Prinsloo narodilo jejich třetí dítě.

Princess of Genovia right there

Na afterparty přehlídky Valentino Haute Couture PFW se královnou parketu stala Anne Hathaway.

She's really good at playing aliens

Zoe Saldana se zapsala do box-office historie jako první herečka vůbec, která hrála ve 4 filmech, které celosvětově vydělaly více než 2 miliardy dolarů. K tomuto úspěchu přispěly filmy Avatar, Avengers: Endgame, Avengers: Infinity War a Avatar: The Way of Water.

MEME OF THE WEEK

Me looking for my keys in front of him.