Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Proč newyorský byt Julie Fox šokoval internet?

Modelka a herečka tě zve na velmi působivou prohlídku svého bytu. Najdeš v ní jednu myš, amulet s popelem zesnulé kamarádky a spoustu poházených hraček.

„Dobře, ani ve snu by mě nenapadlo, že to udělám, ale věřím v maximální transparentnost, a tak vás provedu po svém bytě,“ svěřuje se modelka a expřítelkyně rappera Ye, než nás v oversized bílém tričku a s odbarveným obočím provede po svém newyorském bytě. K překvapení všech se uvnitř žádný okázalý luxus nekoná.

Krabice od designových bot má naskládané v kuchyni, po celém bytě má hračky svého syna, nábytek se k sobě rozhodně nehodí a je směsicí různých stylů, žádné viditelné bohatství, přepych a luxusní design. Room tour v podání Julie Fox je vzdálený od velkolepých honosných sídel celebrit, které můžeme vídat na stránkách nablýskaných časopisů, jako je Elle Decoration, Architectural Digest nebo Wallpaper.

Zahrádka, ve které nic neroste, a popel kamarádky

První zastávkou je obývací pokoj, největší místnost, kde má postel, komody, zrcadlo a spoustu drobných předmětů, jako jsou fotografie rodiny, zesnulých kamarádek (včetně amuletu s popelem jedné z nich) nebo dva malé květináče s nápisy máta a bazalka, kde nic neroste, protože „tomu stejně nerozumím a nevím, co dělám“

Z původně zamýšlené ložnice se časem stal pokoj na hraní pro jejího syna Valentina. Odtud procházíme dlouhou chodbou přeplněnou krabicemi, hračkami, svršky a hromadami nejrůznějších předmětů. Další krátká zastávka je v maličké koupelně s dalšími hračkami jejího syna ve vaně a kosmetickými přípravky chaoticky naskládanými na poličce u umyvadla (letmo můžeme vidět cleanser od Taty Harper, tonikum P50 od Biologique Recherche nebo make-up Armani Luminous Silk), hned vedle mýdla na ruce Aésop.

Pak Julia zamíří kameru na minikuchyňku syna Valentina, umístěnou přímo před tou opravdovou kuchyní, kde prostor u sporáku zabírá věž z krabic od bot, což je podle Julie Fox „pro Newyorčany velmi běžná věc“, a stůl, na kterém je přístroj na výrobu cukrové vaty. 

Myš místo vysavače

Posledním pokojem, do kterého své fanoušky nechá nahlédnout, je pokoj jejího syna, který Julia rovněž považuje za nejhezčí, já bych ještě dodal, že nejuklizenější. Po celou dobu room tour se Julia drží při zemi, je ironická a prostě svá. Svěřuje se „s malým problémem s myšmi“, který ale není tak hrozný, aby to řešila, protože když jdou spát, tak je ráda, že sní drobky, které po sobě její syn nechá na podlaze.

A na závěr videa podotýká: „Nemám rád přehnané projevy bohatství. Mám z nich špatný pocit. Zvlášť lidi, kteří mají opravdu velké domy. Je to opravdu marnotratné, když je v této zemi tolik bezdomovců.“ 

Nohama pevně na zemi

V bytě Julie Fox nevisí na stěnách Rembrandt, není tam ani žádný make-up stolek, obrovská šatna, koupelna z mramoru dovezeného z Itálie, nemá spíž zásobenou padesáti druhy sladkostí v křišťálových dózách jako Kardashians, zkrátka nic, na co jsme v příbytcích podobných celebrit zvyklí. 

Hlavním záměrem herečky bylo ukázat normálnost, která by diváka přiměla k zamyšlení, že se možná nemá tak špatně. Některým sledujícím možná pomůže zbavit se určitého pocitu selhání, který člověk někdy má, když srovnává svou garsonku s úchvatnými sídly slavných. 

Za svou upřímnost si vysloužila chválu. „Je to přesně jako u nás,“ napsala jedna nadšená fanynka, zatímco další skupina se snažila představit si Kanyeho Westa, vyhlášeného milovníka minimalismu a architektury, v jejím bytě: „Nemůžu si pomoct, ale musím se smát tomu, když si představím, jak Kanye poprvé vchází do bytu Julie Fox. Jestli opravdu tenkrát vyhodil všechno staré oblečení Kim, jsem si jistá, že chtěl vyhodit do povětří celý byt LOL.“ 

Nejhezčí komentář je podle mě tenhle: „Mým lednovým úspěchem je vědomí, že můj byt je čistší než byt Julie Fox.“ Co si o jejím bydlení myslíš ty? Dej mi vědět! 

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.