Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT news ze světa celebrit! 🔥

Justin Bieber prodal svou hudbu, Austin Butler konečně promlouvá o své ex a Travis Barker věnoval nové tetování Kourtney. Tohle a další hot tea najdeš už nyní v článku.

Cup of Hollywood. Cup of piping hot tea. Let’s spill it all together…

Poslechni si náš nový podcast Cup Of Hollywood, který pro tebe připravila @magdacizek a @martinastrel. Události, dramata a kauzy rozebrané do nejmenších detailů a všechny novinky ze světa pop kultury pro tebe budou připraveny každou sobotu.

Ep. 1: OUT NOW. Vše o šokujících šatech s hlavou lva, které vynesla Kylie Jenner na PFW. Co stojí za hubnoucí kulturou v Hollywoodu? A několik novinek ze světa hudby včetně Miley Cyrus a Nialla Horana.

Nepo kids are thriving 

Dcera Gwyneth Paltrow a Chrise Martina Apple Martin oficiálně debutovala na své první přehlídce Chanel Haute Couture.

It's giving ✨nothing✨

Nová kampaň Kendall Jenner pro Miu Miu na internetu schytává velkou kritiku. Cílem je především samotná Kendall, o které na Twitteru mnozí píší, že je to opět jeden z jejích nudných photoshootů a její výraz v obličeji „is giving nothing“ again.

Queen is queening

Taylor Swift pokračuje ve vydávání music videí pro své album Midnights. Další klip totiž natočila k písni Lavender Haze. Ty ho už teď můžeš najít na YouTube.

Baby (Justin version) soon

Justin Bieber prodal práva na vydavatelské a autorské poplatky ze svého písňového katalogu. Bieber prodal svůj katalog společnosti Hipgnosis, která v úterý oznámila, že investuje do hudebních práv. Podle časopisu Billboard má dohoda hodnotu 200 milionů dolarů. Časopis Rolling Stone označil tento prodej za největší ze všech umělců Bieberovy generace.

I'm obssesed

Emily Ratajkowski, známá jako Emrata, se stala tváří Versace pro kolekci Spring/Summer 2023 Women’s.

That's my boy

Niall Horan, který nyní účinkuje v americkém The Voice, oznámil, že již brzo od něj můžeme čekat spoustu novinek. Na své nové hudbě údajně pracoval po dobu několika let a je připravený svým fanouškům vše ukázat. Už 17. února se můžeme těšit na jeho nový singl Heaven.

Congratulations!

Paris Hilton je maminkou! Jejího novorozeného syna odnosila náhradní matka, jméno Paris stále neodhalila.

👀👀👀

Travis Barker si do své sbírky přidal další tetování pro Kourtney. Tentokrát si na stehno vytetoval její oči.

Chloe Cherry z Euphorie říká, že se cítila „mnohem bezpečněji, když pracovala v pornu než v restauraci“

by @markysuch

Kim's a business genius

Herečky ze seriálu White Lotus a real-life besties Simona Tabasco a Beatrice Grannò nafotily valentýnskou kampaň pro značku SKIMS.

White Lotus: Geniální společenská satira

by @vil.a

I'm a child of divorce

Austin Butler oficiálně přiznal, že to byla právě jeho bývalá přítelkyně Vanessa Hudgens, která ho nasměrovala na cestu k jeho oceňované roli ve filmu Elvis. V rozhovorech většinou mluvil o blízkém kamarádovi/kamarádce, který/která ho přiměla nad rolí přemýšlet, což se spoustě fanoušků nelíbilo.

This is why aliens would never visit us

Outfity Kylie Jenner a Dojy Cat na pařížském fashion weeku vytvořené pro přehlídku Schiaparelli byly rozhodně jedno z nejprobíranějších témat v módním světě. Uměle vyrobená hlava lva spustila vlnu kontroverzí, stejně jako 30 000 krystalů Swarovski nalepených na těle Dojy Cat.

Nová kolekce Schiaparelli. Jak vypadá a jaké jsou názory společnosti?

by @klara_polankova

Is that Britney Spears dressed up as Amy Winehouse?

Marisa Abela při natáčení nového životopisného filmu o Amy Winehouse. Životopisný film o zesnulé zpěvačce se začal natáčet v pondělí.

She deserves to be happy

Objevily se nové fotky Seleny Gomez a Drewa Taggarta, jak se drží za ruce, když se večer prochází po NYC.

Is that for billionAIRE?

V minulém díle jsem zmiňovala predikci, že je dost možné, že Kylie již brzy ukáže svého syna. A taky se tak stalo. Odhalila hned několik fotek, včetně jména Aire.

Elle Woods

Kim Kardashian přednášela o úspěchu SKIMS na Harvard University. Na Harvard Business School v rámci kurzu Moving Beyond DTC mluvila o marketingu, výzvách a největších úspěších značky SKIMS.

Awwww

Chrissy Teigen a John Legend přivítali na svět své miminko. Pár svou holčičku, která dostala jméno Esti Maxine, odhalil fanouškům na Instagramu.

It's giving guilty

Herec Percy Hynes byl obviněn ze sexuálního obtěžování. Proč si zablokoval svůj učet na Twitteru a kdo vznesl obvinění, zjistíš v článku níže.

Percy White, hvězda seriálu Wednesday, je obviněn ze sexuálního násilí

by @martinastrel

New trend alert?

It's not Dubai, it's duBEY

Není hvězdy, která nebyla tento týden v Dubaji. Luxusní hotel Atlantis si na konec týdne připravil obrovskou show Beyoncé. Ta vystupovala poprvé po 4 letech a za koncert si odnesla 24 milionů dolarů. Na pódiu se k ní přidala i její dcera Blue Ivy.

House of fashion: Pařížský fashion week, Beyoncé & Karl's MET Gala!

by @annajermanov

That man is living his best life

Pete Davidson a Chase Sui Wonders jsou official. Hvězdy z filmu Bodies Bodies potvrdily svůj vztah, když byly společně viděny v Universal Studios v Kalifornii.

Goodbye

MEME OF THE WEEK