Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT news ze světa celebrit! 🔥

Přijde Kylie o status nejsledovanější ženy Instagramu? A jaký předmět si Kim K opět odkoupila po zesnulé osobě? To vše zjistíš v týdenním přehledu o celebritách!

Watch Kylie post her baby soon

Selena Gomez se pomalu, ale jistě blíží k počtu sledujících Kylie Jenner, která drží status nejsledovanější ženy na Instagramu. Seleně v posledních měsících rostou čísla rychlejším způsobem než Kylie, a proto se fanoušci domnívají, že ji brzy překoná. Selena Gomez se taky po 4 letech vrátila na Instagram, kde svým fanouškům oznámila, že opět spravuje svůj oficiální profil.

Sounds interesting

Na Valentýna vydá Hulu dokumentární sérii s modelkou Carou Delevigne o jejím sexuálním životě, ale i queer komunitě ve světě, objevování sexuality a všem, co se týče sebepřijetí a sebeobjevení. Premiéra dokumentu Planet Sex with Cara Delevigne se odvysílá 14. února.

We miss you

Spolubydlící Coryho Monteitha Justin Neill se v pořadu The Price of Glee na stanici Investigation Discovery rozpovídal o tom, jak Cory nenáviděl slávu.

Slaaay queen

Jenna Ortega a Percy Hynes White na fashion show YSL v Paříži.

Jenna Ortega: Wednesday naší generace

@adelakutilova

He's the attractive one of the two so I approve

Selena Gomez a Drew Taggart z The Chainsmokers byli viděni, jak spolu hrají bowling. Šušká se, že spolu i randí, ale prý je vše teprve v začátcích.

As long as Margot Robbie ain't in Chanel we should be fine

Vogue oznámil téma letošního MET Gala, který bude zasvěcený návrháři Karlu Lagerfeldovi. Michaela Coel, Penélope Cruz, Roger Federer, Dua Lipa a Anna Wintour budou oficiálními spolupředsedy večera.

Bellissimo

Italský zpěvák Fedez, manžel Chiary Ferragni, si nechal udělat nové, lehce „extra“ tetování. Přírůstek na těle věnoval svým dětem, které mu dodaly sílu, aby mohl být znovu fénixem.

Momanager Kris again making some money

Kendall Jenner se objevila na nové fotografii v kampani pro Uber Eats. Ve videokampani se objevuje scéna s okurkou z The Kardashians, kterou Kendall neuměla nakrájet, a mama Kris jí chtěla volat šéfkuchaře.

Top pop culture moments roku 2022, na které nezapomeneme

@martinastrel

Rest in Peace

Po šokující smrti Lisy Marie Presley, dcery Elvise Presleyho, bude odkaz rodiny stále pokračovat, jelikož byl odhalen osud Gracelandu. Zástupce Lisy Marie pro ET potvrdil, že Graceland, bývalý domov jejího otce Elvise Presleyho, připadne jejím dcerám Riley Keough a jejím dvojčatům Harper a Finley Lockwood.

Well deserved

Florence Pugh podruhé v životě na americké obálce Vogue.

You in danger, girl

Necelé dva měsíce poté, co Kanye West a Kim Kardashian vyřešili svůj rozvod, se Ye oženil. Na soukromém obřadu si vzal Biancu Censori, která je vedoucí architektury v Yeezy.

Sis has a weird obsession

Po šatech Marilyn Monroe nakupuje Kim K další předměty slavných lidí, kteří jsou již po smrti. Tentokrát si zakoupila náhrdelník zesnulé princezny Diany.

Co všechno musela podstoupit Kim Kardashian, aby oblékla ikonické šaty Marilyn Monroe?

@_kajina

ONLY LEGENDS IN THE BUILDING

Only Murders In The Building připravuje 3. sérii a vypadá to na jednu z nejlepších, tedy alespoň co se obsazení týče. K týmu Steve Martin, Martin Short a Selena Gomez se přidává Paul Rudd i Meryl Streep!

The energy we need

Rihanna vydala novou upoutávku na své halftime Super Bowl vystoupení. Je dost možné, že právě na samotné show přijde s něčím novým nebo oznámí novou hudbu.

MEME OF THE WEEK

We made it. Mercury retrograde is over, guys!