Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Girlypop seriály, které bys měl*a vidět, pokud miluješ Sex ve městě

Hledáš seriál plný ženství a Sex ve městě už jsi viděl*a tolikrát, že ho znáš nazpaměť? Podívej se na jeden z těchto sedmi seriálů, které tvoje čekávání rozhodně předčí.

And just like that

Aneb pokračování seriálu i filmů Sex ve městě po 11 letech. Do děje už se sice nevrátila Samantha, ale zato je tam spousta nových inspirativních postav, jako je Lisa nebo Seema. I přesto, že se na seriál po vydání snesla poměrně velká vlna kritiky, pokud máš rád*a Carrie, Charlotte a Mirandu, seriálu propadneš i tak.

And Just Like That, druhá série je tady!

@michaela__halova

The Carrie diaries

Chceš vědět, jak žila šestnáctiletá Carrie Bradshaw předtím, než potkala Mirandu, Charlotte a Samanthu? Pokud ano, tohle je seriál přesně pro tebe. Děj je totiž inspirován knihou, která je zároveň základním stavebním kamenem pro samotný seriál Sex ve městě.

Zdroj: Pinterest

To nejlepší z outfitů ze seriálu Sex ve městě!

@annajermanov

The bold type

Seriál o 5 sériích, který je inspirován životem bývalé šéfredaktorky magazínu Cosmopolitan Joanny Coles. Hlavními hrdinkami jsou tři kamarádky, které pracují pro lifestylový časopis a hledají nejen samy sebe, ale i své životní partnery.

Emily in Paris

Seriál plný módy, romantických zápletek a ženství s Lily Collins v hlavní roli. Rozhodně tě bude bavit prostředí krásné Paříže, ale i originální outfity, kterými je celý seriál ikonický.

Emily (back) in Paris!

@_kajina

Gossip Girl

Pokud patříš mezi pár posledních jedinců, co tenhle seriál ještě neviděli, měl*a bys to rozhodně rychle napravit, tohle teenage drama si rozhodně zamiluješ i ty.

Zdroj: Pinterest

Zoufalé manželky

Old but Gold! Zoufalky jsou komediální drama, které vypráví o životě amerických housewives, které jsou povahově sice naprosto odlišné, ale i přesto jsou nejlepšími kamarádkami.

Big little lies

Komediální a zároveň dramatický seriál s naprosto hvězdným obsazením. Hlavní postavy, které tvoří skupinku přítelkyň, totiž ztvárnily herečky jako Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Zoë Kravitz nebo Maryl Streep. Během sledování tohoto seriálu ti sice půjde mráz po zádech, ale je skoro nemožné, se od něj odtrhnout.

Kam dál?👀

Seriály, na které se podívat, pokud miluješ White Lotus

@martinastrel