Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

And Just Like That, druhá série je tady!

Dávka ženství, módy a sexu je zpátky ve formě seriálu And Just Like That. Splní druhá série naše vysoká očekávání?

Na HBO MAX vyšly dva díly 2. série dlouho očekávaného seriálu And Just Like That, takže si připrav „cheeseburger, large fries and a cosmopolitan“ a jdeme na to!

Carrie is back in the dating game!

Carrie přestala truchlit nad smrtí pana Božského a vrátila se jak do svého single girl bytu, tak i k randění. Její postava se tak ještě víc podobá té původní se seriálu Sex ve městě, což většina fanoušků jistě vřele uvítá. Při sledování seriálu tedy můžeš mít občas pocit, že máš déjà vu a že Carrie je stále 30 a hledá svou velkou lásku.

Náhrada za Samanthu?

I přesto, že bylo nedávno potvrzeno, že Samantha si v seriálu znovu zahraje, není důvod k velkolepým oslavám. Herečka Kim Cattrall totiž natočila pouze jednu scénu, která by se v nové sérii měla objevit spíše v posledních dílech.

Samantha v ději prostě chybí a tak se jí tvůrci snaží nahradit postavami, jako je Seema, Lisa nebo Nya. Právě ty dostávají v druhé sérii mnohem více prostoru a děj se točí více i okolo nich. To bohužel občas způsobuje to, že se toho v příběhu odehrává najednou až moc.

Více sexu

Rozhodně se můžeš těšit na více spicy scén, než tomu bylo v první sérii. Nejvíc si zatím užívá Miranda, která je čerstvě ve vztahu s non-binary postavou Che. Takže se rozhodně připrav na Mirandu, která je víc crazy, než byla vůbec kdy předtím!

Na první sérii se snesla vlna kritiky právě kvůli jejich erotickým scénám, toho se však tvůrci seriálu nezalekli a naopak jich vytvořili ještě víc.

Fashion

Kvalita módy rozhodně nezklamala ani v druhé sérii. Kostyméři opět odvedli skvělou práci a hlavní postavy oblékají ty nejlepší outfity!

Carrie dokonce znovu oblékne své svatební šaty od Vivianne Westwood.

Pro ty, kteří stále lpí na původním seriálu Sex ve městě, může být i druhá série And Just Like That zklamáním. Ale život se mění a nová doba přináší i nová témata. A protože režisér Michael Patrick King vždy rád vyzdvihoval spíš ty více kontroverzní, dějová linka se točí právě okolo nich.

Nová série však zatím splňuje všechna očekávání, protože znovu přináší ikonickou dávku ženské energie, girl bossingu a skvělých outfitů. And we are here for that!

Na nové díly And Just Like That se tedy můžeš těšit každý týden na HBO max!