Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Emily (back)
in Paris!

Emily se vrací do Paříže a s ní i nová várka outfitů, románků a pracovních výzev. Druhou sérii můžeš ode dneška zhlédnout na Netflixu. V galerii se mrkni na nejlepší outfity Emily i jejích přátel!

Pařížská opera Garnier, místo pro dokonalý rande. Tenhle look mi utkvěl v paměti a je rozhodně můj nejoblíbenější z celé první série. Inspirace Audrey Hepburn nelze popřít, zároveň je to za mě jeden z ikonických french looks, malé černé zkrátka nezklamou nikdy.

Nutno podotknout, že outfity Emily ve většině případů popíraly veškerá pravidla oblékání všech french girls. Tahle fotka to dokonale ukazuje – Sylvie je ztělesněním pravé francouzské dámy, zatímco Emily vesele ignoruje jednoduchost, pro kterou jsou Francouzky pověstné. Kohoutí stopa je však nesmrtelná, stejně jako malé černé. Sladily se obě dámy náhodou, nebo se Emily inspirovala svou nadřízenou?

Zelená byla barva letošní sezony, aspoň pro mě. Emily to ale věděla už dávno! Předběhla dobu a její kabátek je toho důkazem. Nemůžu si ale pomoci, Camille pro mě byla největší fashion inspo ze všech. Její styl je zkrátka ztělesněním pravého très chick stylu!

Bonjour, Monsieur Parfait! Vypadá to, že zelená vládla i v pánském šatníku. I když upřímně, Gabriel by na sobě mohl mít cokoliv (nebo taky nic, hahah) a stejně by vypadal skvěle.

Shopping timeeee! Nakonec tu jednoduchost Emily přece jen umí. Běhat celý den v podpatcích ve městě, jako je Paříž, je dost odvážný. Možná má Emily trochu sebemrskačský sklony, hahah.

Zbytek ikonických outfitů Emily i jejích přátel najdeš v galerii! Jaký byl tvůj nejoblíbenější? Dej nám vědět na @heyfomo!