Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

FASHION NEWS: The Row zakazuje telefony na přehlídce a opět geniální marketing SKIMS

Geniální marketingové kampaně módních značek, zákaz telefonů na módní přehlídce a bohužel i smrt oblíbené módní ikony. To a mnohem více se událo ve světě módy za poslední týden. Více se dozvíš v článku.

News

Zaměstnanci jako součást kampaně

Značka SKIMS pro svou novou kolekci tentokrát neoslovila žádné známé tváře, ale vybrala ze svých vlastních řad, a to své zaměstnance. Za nás opět originální marketing ze strany SKIMS.

The cutest moment na přehlídce Chloe

Už nám začal pařížský fashion week, a na přehlídce Chloe, která byla naprosto neuvěřitelná, a přináší nám zpátky boho styl, se stal ten nejkrásnější moment. Za cekou přehlídku stojí Chemena Kamali, která je momentálně kreativní ředitelkou, vypracovala se z juniorské designerské pozice! Moment, o kterém mluvím, se stal při zavěrečném defilé. Podívej se na něj tady.👇

Zákaz focení a natáčení na módní přehlídce

Značka The Row, vedená dvojčaty Olsen, na své poslední přehlídce oznámila, že během pařížského týdne módy nebude používat sociální sítě. Značka požádala návštěvníky a návštěvnice, aby se „zdrželi zachycování nebo sdílení jakéhokoli obsahu během svého zážitku“. A zatímco ti, kteří měli to štěstí a přehlídky se zúčastnili, by vám pravděpodobně mohli říct, že přehlídka byla úchvatná, my ostatní stále čekáme na odhalení nové kolekce.

V dnešní době, kdy je přítomnost na sociálních sítích nesmírně důležitá, jde The Row i nadále proti proudu a dělá pravý opak toho, co využívají typické luxusní značky, aby zůstaly relevantní.

Trendy, které miluje Gen Z, a na jaře je uvidíš všude

@luciezicklerova

Skvělá show od VETEMENTS

Desáté výročí značky Vetements nám ukázalo The most Vetements show ever. Brand show přiblížil výrazy: feel, say WTF, think, gossip, powerful, a forgive. V nespočtu looků jsme mohli vidět hlavně přehnaně velké siluety, respektive všechno bylo velikostně přehnané, podívej se v galerii!

Zemřela Iris Apfel

V pátek 1. 3. 2024 zemřela módní Ikona Iris Apfel, které bylo 102 let. Připomeň si její nejlepší fashion momenty.

TikTok týdne 

Značka GAP vydala jarní kolekci s názvem „Linen moves” a k jejímu uvedení vytvořila video spolu s tvůrci, jako je Tyla, kapela Jungle a choreograf Shay Latukolan. Jedná se o geniální marketingový produkt, který se od zákazníků a zákaznic dočkal na sociálních sítích velké pozornosti.

Jaké trendy přinesl New York Fashion Week a čím se můžeme nechat inspirovat?

@luciezicklerova

#OUTFITSOFTHEWEEK

Tento týden nás inspirovala Emma Chamberlain na přehlídce Acne Studios FW24 během pařížského týdne módy.

Back to the roots! - To bylo téma letošního ročníku akce Plessobje. Za nás byl nejvíc ikonický nápad na kostým téma „H20 stačí přidat vodu”. Protože let's be honest, kdo z nás si jako dítě nehrál v moři na mořskou pannu?

FASHION NEWS: Diamantové květiny a taška za 1 milion dolarů od Louis Vuitton

@heyfomo.cz
+
+

Michaela Halová a Martina Střelecká a Lucie Zicklerová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.