Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Trendy, které miluje Gen Z, a na jaře je uvidíš všude

Vypadá to, že pochmurné zimní počasí pomalu odchází, a tak je načase přivítat jaro. Pojďme se podívat na trendy, kterých bude letošní jaro plné a ani tobě by v šatníku neměly chybět!

K již trendujícím stylům, jako je Office Siren, Mob Wife nebo Leopard Print (which I LOVE), se přidávají další jarní trendy.

LITTLE REMINDER: Nemusíš shánět nic nového, ale vytáhnout oblečení, co už máš doma pár let ve skříni a teprve teď přišel jeho čas. Není potřeba kupovat každý trend a měnit kvůli tomu šatník, nech se trendy klidně jen inspirovat.

Cardigans

Lekl*a ses? Neboj, nebavíme se o těch dlouhých barevných kardiganech, co vypadají jako deka nebo že jedeš na Coachellu. Jde spíš o knoflíčkové svetry, se kterými se dá skvěle vrstvit a hrát s outfity. Jednobarevné jsou fajn, ale po roce quiet luxury se neboj vzít i vzorované a trošku vyjít ze své komfortní zóny.

Kitten heels

Snad nejvíc cute botičky, co teď můžeš mít. Jsou to boty na mini podpatku, takové víc fashion a elegantní sandálky, které ti zlepší i ten nejvíc basic outfit. Najdeš jak nové, tak i vintage, a rozhodně nebudeš litovat, pokud si takové pořídíš.

Fitted denim jacket

Džínová bunda je fakt celoroční must. Specificky na jaro bych se ale zaměřila na úplé a fitted střihy. Dá to tvým outfitům zajímavou strukturu a je to hezký opak loňského roku, kdy bylo všechno hodně oversized.

Extra dlouhý kabát

Tohle je takový staple kousek pro každou přechodnou sezónu, takže vytáhni všechny dlouhé kabáty z podzimu a dej jim další šanci. Points for you, pokud je nějaký z nich extra dlouhý a vypadá, jako bys ho ukradl*a ze skříně tátovi.

Barevné silonky

Totální it girl doplněk. Nikdy jsem nebyla fanoušek silonek, ale barevné nebo vzorované tvému outfitu dodají to, co mu chybělo! Pod sukněmi nebo kraťasy to bude navíc krásný detail, o který se nesmíš ochudit.

A pak tady mám jeden wild guess, který si myslím, že bude letos všude, a to je tahle padded bunda.

Zdroj: Pinterest

Tady máš ješte pár nápadů, které by se mohly hodit do tvého jarního šatníku:

  • Office siren bayonetta brýle
  • Big leather bag
  • Holinky
  • Stříbrné chunky dopňky
A přečíst si můžeš i o jednom fashion návratu 👇

Oh no, tříčtvrťáky jsou back!

by @adelakutilova