Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

FASHION NEWS: Diamantové květiny a taška za 1 milion dolarů od Louis Vuitton

Moschino oznamuje nového kreativního ředitele a ASAP Rocky spojil síly se značkou Beats. Tento týden také nahlédneme na českou scénu a naše oblíbené outfity.

NEWS

Modní dům Moschino jmenoval Adriana Appiolazyho novým kreativním ředitelem. Appiolaza má za sebou deset let zkušeností na pozici ředitele designu dámských oděvů ve společnosti Loewe po boku J. W. Andersona a dříve působil ve stejné funkci ve společnosti Chloé společně s Clare Waight Keller. V Moschinu bude dohlížet na dámské, pánské a doplňkové kolekce.

ASAP Rocky navrhl vlastní pár sluchátek Beats, které jsou pokryté 1200 perlami. Rapper je měl na sobě během premiéry své nové skladby Whiskey v Paříži.

Taška Pharrella Williamse, Millionaire Speedy, je nyní k dostání za 1 milion dolarů, a to pouze na objednávku. Skládá se z krokodýla, zlata a diamantového zámku.

Daily Mail

Modní dům Louis Vuitton vstupuje na trh s úplnou novinkou, a to je řada LV Diamonds. Inspirace byla v klasickém a všem známem LV logu, které bylo přetvořeno do diamantové květiny.

Udála se také přehlídka Marc Jacobs, která proběhla ke 40. výročí a představila nám kolekci RTW spring 2024. Součástí byly velké proporce, skvělé šití a vše mělo působit jak oblečení na panenky.

OUR FAV THIS WEEK

Naším oblíbencem se tento týden stal Office Siren trend, který je nyní opět virální na TikToku, a jeho core jsou úzké dioptrické brýle. Jak na tento look, který miluje například Bella Hadid, zjistíš už nyní v článku níže.

Corporate is hot again! V čem spočívá niche estetika Office Siren?

@sararytinova

CO SE ODEHRÁLO V ČESKU?

Lukáš Macháček a Martin Lukáč nám představili společnou kolekci pro hotel Almanac, se kterým Lukáš již déle spolupracuje.

V uterý 6. února vychází nový drop oblečení od Chew Forever - Pharma Longsleeve.

A náš love brand Adolphianata měla jeden ze svých prvních velkých eventů, a to otevření adolphi ateliéru!

#OUTFITSOFTHEWEEK

Od koho z Česka si bereme fashion inspiraci tento týden? Rozhodně od @joziahx_ a @sarkasvastal.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.