Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co nám může o prezidentských kandidátech prozradit astrologie: Andrej Babiš

V dnešním článku rozeberu birth chart Andreje Babiše. Co nám o něm prozradí?

Už od začátku voleb jsem chtěla rozebrat birth charts prezidentských kandidátů a zjistit, jaká je jejich osobnost, jak komunikují, jaké jsou jejich ambice a nějaké další zajímavosti, které díky astrologii mohou vyjít na povrch. V minulém článku jsme si rozebrali Petra Pavla, dnes přišla řada na Andreje Babiše!

Zaměřila jsem se nejen na obecný popis povahy kandidáta, ale také na oblasti, které ovlivňují jeho kariéru, ambice, schopnost komunikace s ostatními lidmi a občany, a nakonec i na jejich milostné životy.

Andrej Babiš se narodil 2. září 1954 v 6:00 ráno.

Prezidentské volby #3: Andrej Babiš

by @eevelka

Sluneční znamení – Panna

Andrej Babiš se narodil v Panně, v jednom z nejpracovitějších znamení zvěrokruhu. Panny jsou dříči, při své práci se zaměřují na nejmenší detaily a mají dobrou paměť. Je to znamení, které je naprosto oddané své práci nebo tomu, co zkrátka v daný moment dělá. Panny zbožňují umění a zvířata. Tohle znamení potřebuje mít danou rutinu a vše řádně naplánované.

Negativní vlastností Panny je, že se vlivem svého perfekcionismu dokáže lehce vytočit a naštvat. Pokud něco není podle jejích představ, ztrácí nervy. Zároveň je kritická k sobě a k druhým lidem.

Ascendent – Panna

Ascendent představuje naši masku a to, jakým způsobem se prezentujeme před ostatními. Pan Babiš má stejný ascendent jako své sluneční znamení, takže s největší pravděpodobností je to, jak se prezentuje a působí na své okolí, jeho pravá tvář a takový je před lidmi i v soukromí. Na první pohled bych řekla, že je typická Panna. Dalším aspektem ascendentu v Panně je i to, že pan Babiš může působit zakřiknutě.

Co víme o našich potenciálních prvních dámách?

by @adelakutilova

Merkur – Panna

Planeta Merkur vládne komunikaci. Podle znamení, které se nachází v našem birth chartu v této planetě, se můžeme dozvědět, jak komunikujeme. I zde pokračujeme na vlně zemské Panny. Tato pozice je tak 50 na 50. Dobrým aspektem je, že Merkur v Panně perfektně přemýšlí. Vše, co řekne, má předem vykalkulované a je připravený zkrátka na vše. To znamená, že pan Babiš se vždy pečlivě připravuje, co se týče debat, prezidentských duelů a různých proslovů, aby ho nic nezaskočilo.

Negativním aspektem je, že se pan Babiš může lehce naštvat. Tohle může být velká nevýhoda, protože nemusí dobře zvládat chvíle, kdy ho někdo vyvede z míry/rozčílí.

Co nám může o prezidentských kandidátech prozradit astrologie: Petr Pavel

by @elvihradilkova

Desátý dům – Blíženci

V postavení Desátého domu v horoskopu jedince zjistíme jeho kariérní předpoklady, ambice a směr, kterým se chce a bude v životě ubírat. S Blíženci v tomto domě má pan Babiš předpoklady k zaměstnáním, které vyžadují neustálou komunikaci, což se mu podle mě zatím vedlo perfektně. Tohle postavení má potřebu se neustále vyjadřovat k různým tématům a workoholicky pracovat na své kariéře. Vyniká také ve zprostředkovávání informací.

Venuše – Váhy

Planeta Venuše poukazuje na to, jaký máme milostný život a vše kolem něj. Venuši ve Vahách měl i pan Pavel, proto jsou oba kandidáti, co se týče lásky, nejspíš na stejné vlně a vyznávají stejné hodnoty. Venuše ve Vahách je skvělé postavení a říká nám, že se pan Babiš určitě výborně stará o svou manželku a své nejbližší. Šťastné manželství je pro něj prioritou.

Shrnutí

Horoskop Andreje Babiše může být problematický, protože se v něm často objevuje Panna, jejíž negativní stránky snáz vyjdou na povrch a hůř se jich zbavuje. Na druhou stranu jsou Panny skvělými obchodníky. Díky svému perfekcionismu to mohou dotáhnout velmi daleko.