Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co nám může o prezidentských kandidátech prozradit astrologie: Petr Pavel

V dnešním článku rozeberu birth chart Petra Pavla. Co nám o něm prozradí?

Už od začátku voleb jsem chtěla rozebrat birth charts prezidentských kandidátů a zjistit, jaká je jejich osobnost, jak komunikují, jaké jsou jejich ambice a nějaké další zajímavosti, které díky astrologii mohou vyjít na povrch. Dnes si rozebereme Petra Pavla a v dalším článku se můžeš těšit na Andreje Babiše.

Zaměřila jsem se nejen na obecný popis povahy kandidáta, ale také na oblasti, které ovlivňují jeho kariéru, ambice, schopnost komunikace s ostatními lidmi a občany, a nakonec i na jejich milostné životy.

Prezidentské volby #2: Petr Pavel

by @eevelka

Petr Pavel se narodil 1. listopadu 1961 brzy odpoledne (počítala jsem se 14:00).

Sluneční znamení – Štír

Petr Pavel se narodil ve vodním znamení Štíra. Štíři jsou známí pro svoji tajemnost a vášnivé jednání. K životu přistupují stylem „všechno nebo nic“, což vidíme i v jeho kandidatuře. Štíři jsou také velmi přesvědčiví a mají magnetický pohled. Pro prezidentského kandidáta je přesvědčivost klíčovou schopností, takže se pan generál může ze svého znamení radovat. Dále mají Štíři velkou schopnost intuice a empatie.

Negativní vlastností Štírů může být jejich až manipulativní chování. Jelikož umí skvěle přesvědčovat, měli by si dát pozor, aby nezašli příliš daleko a nezačali své okolí manipulovat.

Ascendent – Vodnář

Ascendent představuje naši masku, kterou ukazujeme veřejnosti – takhle působíme na okolní svět. Pan Pavel by měl mít ascendent ve Vodnáři, což by vysvětlovalo, proč na první pohled může působit velmi chladně a téměř se neusmívá. Vodnáři jsou rezervované znamení, které nedává emoce příliš najevo – takový dojem může vyvolávat i pan generál.

Merkur – Váhy

Merkur je planetou komunikace a poukazuje na naše komunikační schopnosti. Merkur ve znamení Vah je skvělým postavením pro prezidenta. Dodává mu diplomatické schopnosti a umění se dohodnout, popřípadě činit kompromisy. Mezi rozhádanými lidmi dokáže Merkur ve Vahách vyvolat klid a harmonii. Přesně tohle se od prezidenta čeká – schopnost uklidnit rozpolcenou společnost a vytvořit klidné prostředí pro všechny.

3 znamení, která mají šanci sbalit Timothéeho Chalameta

by @elvihradilkova

Desátý dům – Střelec

Desátý dům v astrologii představuje ambice a kariéru. Se Střelcem v tomto domu pan Pavel oplývá vůdčími schopnostmi, což jsme si už mohli všimnout v jeho roli generála. Obecně tomuto postavení nejde o moc, ale spíše o mír. Má však velké ambice a v rámci jeho kariéry bude hrát velkou roli i cestování. Touží po dobrodružství a rád překonává sám sebe.

Venuše – Váhy

Venuše je planetou lásky. Díky ní se můžeme podívat na to, jaký bude pan Pavel s soukromém životě a manželství. Planetou Vah je původně právě Venuše, proto je tohle postavení velmi silné a jedno z nejlepších. Pan Pavel je díky této pozici velmi šarmantní a k ženám se chová s úctou. Je velký romantik a o svou ženu se určitě velmi rád stará. V kombinaci se Sluncem ve Štíru poukazuje na jeho atraktivitu a na to, že bývá rád upravený a dbá na vzhled.

Shrnutí

Celkové postavení planet a domů u pana Pavla mi přišlo pro potenciálního prezidenta jako jedno z těch lepších. Desátý dům ve Střelci a Merkur ve znamení Vah představují perfektní postavení! Celý birth chart dával smysl a krásně na sebe navazoval.