Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Celebrity birth charts: Veronica Biasiol

Pojď si se mnou rozebrat birth chart podnikatelky, influencerky a modelky Veronicy Biasiol.

Další známou osobností, které jsem se chtěla podívat blíže na birth chart, je Veronica Biasiol. Verča je úspěšnou podnikatelkou, modelkou, influencerkou, finalistkou Miss Czech Republic a také milovnicí astrologie! Hnědovlasá kráska se netají tím, že věří v astrologii, zajímá se o úplňky, výklady karet a ostatní ezo záležitosti.

Celebrity birth charts: Kylie Jenner

@elvihradilkova

PRAKTICKÁ ŽENA, CO VÍ, CO V ŽIVOTĚ CHCE

Pokud Veronicu už nějakou dobu sleduješ, nebude pro tebe překvapením, že se narodila v zemském znamení Panny. A co to o ní vypovídá? Veronica je velmi praktická, má ráda pořádek ve věcech i v životě, je perfekcionistka a potrpí si na včasnou komunikaci. This makes so much sense! Na jejím Instagramu můžeme vidět, že když se pustí do nějakého projektu, tak ho promýšlí do posledních detailů a vše musí být naprosto tip ťop! Co dále křičí 'Virgo energy' je Veroničin už tradiční diář na celý rok! Panny jsou totiž velmi organizované znamení a diáře, to-do listy a kalendáře jsou pro ně životní must have. Její perfekcionismus vidíme i na jejím vždy dokonalém make-upu a outfitech.

Panny jsou také poměrně cílevědomé znamení a spoustu z nich můžeš potkat na pozicích CEO's a v ostatních úspěšných povoláních. Jsou spolehlivé znamení a povinnosti dotáhují do konce. A ještě k tomu ve stylu! Jakmile si něco usmyslí, stanoví si cíl a nikdo je nemůže zastavit. Nemají rády změny a celý život se točí ve stejných sférách a tématech - u Veroniky to je fashion and beauty.

IMAGE PERFEKCIONISTKY

Další aspekt jejího birth chartu, který podle mě Veronicu krásně vystihuje a podporuje její Slunce v Panně, je Ascendent také v Panně. Ascendent nám ukazuje to, jak člověk působí na veřejnost, jak nás vnímají ostatní lidé, naši image a styl. To, že má Veronica Sluneční znamení i Ascendent ve stejném znamení, ukazuje, že je sama sebou a při prezentaci sebe samé vsází na osobitost a její pravé kouzlo. Přetvářky jsou pro ni out!

Celebrity birth charts: Ema Müller

@elvihradilkova

Za mě to na ni krásně sedí, protože její vystupování na sociálních sítích je vždy velmi slušné, Veronica působí organizovaně a upraveně, její příspěvky jsou promyšlené a co říká, dává smysl. Veronica zkrátka od pohledu vypadá jako úspěšná a cílevědomá girlboss.

ADD A LITTLE BIT OF SPICE!

Panny v osobním horoskopu mohou na někoho působit nudněji a příliš uzemněně, proto je milým překvapením, že druhým dominujícím znamením u Verči je Lev. Toho má například v Merkuru, jež je planetou komunikace, vzdělání a kariéry. Souvisí s cestováním, rutinou a každodenními činnostmi. Řídí obchod a poukazuje na to, jak se dokáže člověk prodat. Tohle postavení ještě více umocňuje její cílevědomost a touhu po úspěšné kariéře. Potvrzuje to i její dokonalé komunikační schopnosti - to, co říká, jde od jejího srdce. Pro podnikatele a influencery je za mě kombinace Slunce v Panně a Merkuru ve Lvu naprosto dokonalá! Takový člověk tě dokáže zaujmout a prodat ti i krabičku na svačinu do školy.

Lva navíc u Veronicy najdeme i v planetě Marsu. Mars je planetou energie, pohání nás kupředu a určuje to, jak dosahujeme svých cílů a jak moc si stojíme za svým názorem. Postavení Marsu ve Lvu mají rození vůdci!velké charisma, které se jí může hodit například v soutěži Miss, kde je nyní finalistkou (a samozřejmě také v podnikání).

Lev v birth chartu Veronice dodává spice a zápal ve všech možných oblastech života. Nebude jako klasická Panna sedět celý den u počítače a pracovat, ale vyrazí si i ven, okoření svůj pracovní a osobní život a udělá něco, co jí ozvláštní její rutinní život Panny.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Panna

@elvihradilkova