Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Celebrity birth charts: Ema Müller

Pojďme si společně rozebrat birth chart bohyně Emy Müller!

Ema Müller - spisovatelka, modelka, PRistka, influencerka a československá it girl. Nedávno vydala knihu, má svůj merch a na instagramovém účtu propaguje sebelásku. Někdo by ji nazval superženou a já mohu jen souhlasit. Emu sleduji už nějaký ten pátek a její přístup k životu a ženství naprosto zbožňuji, a proto jsem se rozhodla udělat její astrologický rozbor.

Ema se narodila 14. listopadu 1993 okolo 16:00.

Celebrity, které jsou ztělesněním svého znamení zvěrokruhu

@elvihradilkova

TAJEMNÁ A VÁŠNIVÁ BOHYNĚ

Ema se narodila ve vodním znamením Štíra, který koneckonců dominuje jejímu celému birth chartu. Štíři jsou nejtajemnějším znamením celého zvěrokruhu - zajímají se o filozifii a rádi si pokládají různé otázky, přemýšlí a zkrátka rádi přichází věcem na kloub. To můžeme někdy vidět na Eminých IG stories a v její knize.

Kromě tajemna Štíry celý život provází vášeň. Když se tohle znamení pro něco nadchne, věnuje tomu všechen svůj čas. To stejné platí ve vztazích, které jsou pro Štíry extrémně důležité. Štíři mají velmi vysoký sex appeal a pro své okolí jsou neodolatelní - zkrátka v případě Emy, úplná bohyně!

Jelikož jsou Štíři vodní znamení, jsou hodně zaměření na city a své emoce prožívají na maximum. Ema má ascendent (svou masku) v Býku, což znamená, že na okolí působí klidně, vyrovnaně a uzeměně, ale přitom se uvnitř ní mísí spousta emocí. Díky tomu se dokáže ovládat a trvá, než vybouchne.

CRYING SELFIES A ROZDÁVÁNÍ ÚSMĚVŮ ALL IN ONE

Jako další se podíváme na Emin Měsíc ve Střelci. Měsíc znázorňuje naše emoce, jak prožíváme různé situace a jak dáváme naše city najevo. To znamená, že Ema kolem sebe potřebuje lidi, kteří ji dovolí popustit její emoce, které jak víme, má velmi intenzivní. Nezvládne být v přítomnosti někoho, vedle koho nemůže být sama sebou. Všechny emoce, ty dobré i ty špatné, prožívá do posledního doušku. Nestydí se za pláč a klidně si udělá crying selfie, ale zároveň se dokáže usmívat na celý svět a rozdávat pozitivní energii.

PASSIONATE LOVER

Na vlně Štíra se přesouváme i do znamení Venuše, která je planetou lásky a prozrazuje o člověku, jak miluje a kdo ho přitahuje. Dala bych ruku do ohně za to, že je Ema opravdu vášnivá partnerka a svému příteli dává lásku maximálně najevo. Může však mít sklony k majetnickému chování a žárlení - but we don't blame her, she's just a girl! Ve vztahu je pro ni důležitá intimita, ale i vzájemné porozumění a deep talks do tří do rána. Nemá ráda povrchní známosti a ve vztahu s partnerem musí mít opravdu deep connection.

Svou roli ve vztazích hraje i postavení Marsu, který má Ema ve Střelci. To o naší bohyni prozrazuje, že nemá ráda plánování a raději žije z minuty na minutu. Miluje vzrušení, dobrodružství a v posteli nejspíš ráda experimentuje!

QUEEN OF (OVER)THINKING

Jako poslední se zaměřím na Mercury sign aka znamení, které se nachází v planetě Merkuru. Merkur je planetou komunikace, poví nám, jak daný člověk přemýšlí a nad čím přemýšlí. No a Emin Merkur se nachází už klasicky ve Štíru. To podporuje Štíří touhu najít pravdu, smysl života a odpovědi na všechny otázky světa. Ema se zkrátka velmi ráda zamýšlí nad tématy jako psychologie, lidská psychika, duševní zdraví a sex. A jelikož je Štír velmi přemýšlivé znamení, má sklony k overthinkingu.

VELKÝ TAROTSKOP NA ROK 2024 – VODNÍ ZNAMENÍ

@elvihradilkova

BOHYNĚ!

Jelikož v jejím birth chartu dominuje znamení Štíra, není pochyb o tom, že Ema je velmi velmi velmi emočně založený člověk, který se nebojí ukázat své pocity, ráda si užívá života plnými doušky, je vášnivá a přemýšlivá. Takový člověk může být pro někoho a lot a uričtě není pro každého. Měla by mít vedle sebe někoho klidného, kdo pochopí všechny její mood swings a podpoří její crazy nápady. Jak sama ráda říká: „Mám svoje mouchy, ale i motýly.“ Za mě je to perfektní popis a shrnutí jejího astrologického rozboru. To však nemění fakt, že je opravdová silná bohyně, která zkrátka ráda žije život!