Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Celebrity birth charts: Kylie Jenner

Pojď si se mnou rozebrat birth chart podnikatelky a modelky Kylie Jenner.

Není asi nikdo, kdo by neslyšel o klanu Kardashian-Jenner a o Kylie Jenner. Rodina Kylie je známá pro svou reality show Keeping up with the Kardashians a Kylie především pro svou značku kosmetiky Kylie Cosmetics. Je absolutní girlboss a to i podle astrologie.

Kylie se narodila 10. srpna 1997 v L.A.

Co nám astrologie prozradí o klanu Kardashian-Jenner?

@elvihradilkova

PŘEDURČENA K ÚSPĚCHU

Kylie se narodila v houževnatém a sebevědomém znamení Lva, což na ni od prvního pohledu sedí. Lvi jsou ohnivé znamení a stejně tak přistupují k životu. Nemohou jen tak sedět a nic nedělat, rádi se o sebe starají a dopřávají si luxus. Jejich ohnivý vnitřní motor je pohání k tomu být v životě úspěšní.

Lvi mají také velké srdce a to můžeme vidět na vztahu Kylie s její dcerou Stormi. Nedávno jsme je spolu mohli vidět na pařížském fashion weeku, kde obě zářily a Kylie vypadala velmi pyšně - další personality trait Lvů. Rádi se totiž pyšní tím, co mají, a u Kylie to může být právě její dcera a business. Tohle ohnivé znamení je opravdovým králem*královnou celého horoskopu a není náhoda, že Kylie měla svou King Kylie éru, jak ji sama nazvala!

ŽÁRLIVOST A INTENZIVNÍ EMOCE

Měsíční znamení Kylie je velmi mysteriózní, protože se nachází ve Štíru. Měsíc znázorňuje naše emoce, jak je projevujeme a jak se zkrátka cítíme uvnitř. Energie Štíra u Kylie znamená, že různé životní situace prožívá na maximum a její život bude nejspíš plný emočních ups and downs. Když ji někdo zradí, velmi ji to zasáhne a nikdy to tomu člověku nepromine. Bude také velmi žárlivá, což podporuje i její sluneční znamení. Takže pokud není ona centrem dění a někdo ji zastiňuje, necítí se vůbec dobře. Je poměrně dost vášnivá a v očích druhých se chce cítit jako královna.

KARIÉRA JE PRO NI DŮLEŽITĚJŠÍ NEŽ PARTNERSKÝ VZTAH?

Jako další se v rozboru birth chartu zaměřujeme na znamení Venuše, které nám o člověku prozradí, jaké je jeho srdce, jak přistupuje ke vztahům a jakého partnera si hledá. Venus sign Kylie se nachází v Panně. To není nejlepší postavení pro Venuši a o Kylie to vypovídá, že je vůči partnerům chladnější. Dává přednost rozumu před city a než půjde s někým do vztahu, nejdřív si to pořádně promyslí. Tento placement Venuše je poměrně dost v rozporu s jejím slunečním a měsíčním znamením, které jsou milující. To může znamenat, že má Kylie někdy problém porozumět sama sobě a tomu, co od vztahů a partnerů chce.

Timothée Chalamet a Kylie Jenner: Hodí se k sobě podle astrologie?

@elvihradilkova

Venuše v Panně spíš věnuje čas a lásku svému povolání. Myslím, že všichni, co Kylie sledují mi dají za pravdu, když řeknu, že je velmi zapálená do svého businessu. Neustále přichází s novými nápady a produkty a vychází ji to, protože je ve svých 26 letech miliardářkou.

Zároveň má Mars ve Vahách, který říká, že spoustu energie dává do mileneckých vztahů a románků. Najít si dlouhodobý pevný vztah pro ni může být těžké. Má ráda, když má na výběr. Zároveň není divu, protože s jejím pracovním zatížením a dvěma dětmi zvládat ještě milostný život a mít fulltime vztah může být opravdu fuška.

Ke kariéře se váže i Mercury sign a znamení, které má Kylie v planetě Merkuru, je Panna. To nám opět potvrzuje její pracovitost. Merkur je totiž planetou komunikace a naší kariéry. Řídí obchod a poukazuje na to, jak se dokáže člověk prodat. Merkur v Panně se umí prodat skvěle! Lidé s touto pozicí se celoživotně vzdělávají a pořád se snaží být lepší verzí sama sebe.

GIRLBOSS ALERT

U Kylie jsem čekala, že nám její birth chart potvrdí její ženskou sílu. Shrnula bych ji jako sebevědomou nezávislou ženu, co má v životě jasný plán, který splní, i kdyby měla jít přes mrtvoly. Je narozena pro to být úspěšnou ženou. Je velmi emocionální a vášnivá, ale přece jen svou energii raději vkládá do kariérního života. Její velké srdce patří především dětem a rodině.