Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Celebrity birth charts: Ondřej Novotný

Pojď si se mnou rozebrat birth chart podnikatele a moderátora Ondřeje Novotného.

Tento týden na Voyo odstartovala třetí řada pořadu Survivor Česko a Slovensko, se kterým je neodmyslitelně spojen i jeho moderátor Ondřej Novotný. Ondřej se proslavil jako komentátor sportovních zápasů a jako spoluzakladatel a vlastník Oktagon MMA.

Ondřej Novotný se narodil 13. června 1977

Celebrity birth charts: Veronica Biasiol

by @elvihradilkova

VŠESTRANNÝ BLÍŽENEC

Ondřej se narodil ve znamení Blížence, které je vzdušné znamení a vládne mu planeta Merkur. Blíženci jsou perfektním příkladem vzdušného živlu, protože jejich povaha je přirozeně rozlétaná a lidé narozeni v tomto znamení neví, co dřív. Může to znít negativně (někdy také opravdu bývá), ale díky tomu jsou Blíženci také neskutečně všestranné znamení. To se u Ondřeje promítá v jeho kariéře, kde se věnuje spousty věcem naráz. Zároveň má také rodinu a musí skloubit náročný pracovní život i s ní. Blíženci se rádi učí a přijímají nové životní výzvy, takže moderování Survivoru je určitě něco, kde se Ondřej našel a vždy mu to dodá svěží vítr do života.

Dále jsou Blíženci ovládaní planetou komunikace, Merkurem, o kterém ti povím za chvíli. Každopádně tohle má ještě za výsledek to, že jsou Blíženci neskutečně vtipní a nikdy se s nimi nenudíš. Jejich smysl pro humor je ovšem často jiný, než humor ostatních, a musíš jej správně pochopit.

STABILNÍ EMOCE S MĚSÍCEM V BÝKU

Kombinace Měsíce v Býku a Slunce v Blíženích se mi jeví jako problematická. Slunce v Blíženci je totiž lehkomyslné a bere život s nadhledem, rádo flirtuje a užívá si života. Zatímco Měsíc v Býku je o emocích a vnitřním prožívání, které se snaží být stabilní, najít si svého vysněného partnera a založit rodinu. Oba placements chtějí od života něco jiného a myslím si, že Ondřej musí umět správně odlišit svůj osobní (rodinný) život a práci. Podle astrologie to vypadá, že za jeho kariéru musel učinit spoustu rozhodnutí a našel sám sebe na rozcestích.

Vrátím se ještě k Měsíci v Býku. Tohle postavení nám o člověku prozradí, že je opravdu velký milovník, má vřelé city, které ale nedává najevo jen tak někomu. Spíš si je nechává do soukromí a jen jeho nejbližší ví, jaké má srdce.

NobodyListen a Annet X: Hodí se k sobě podle astrologie?

by @elvihradilkova

MERKUR V BLÍŽENÍCH JAKO PERFEKTNÍ PLACEMENT PRO MODERÁTORA

Jestli někdo říká, že astrologie není real, tak doufám, že teď opravu změní názor. Jako další totiž rozeberu planetu Merkur, kterou má Ondřej opět v Blížencích. Merkur je planetou komunikace a naší kariéry. Podle toho, v jakém znamení se náš Merkur nachází, můžeme zjistit, jak daný člověk komunikuje, jak se prezentuje světu a dokonce jaké povolání by mu sedělo. No a u Ondřeje to sedí naprosto dokonale.

Merkur v Blíženích je totiž placement moderátorů, komentátorů a i celebrit. Člověk s touto pozicí je upovídaný a se slovy to zkrátka umí, dokáže vše vykomunikovat a obkecat. Hádat se s ním určitě nechceš, protože tě ubije argumenty a vyhrát nad ním nedokážeš. Je to velmi zábavný člověk, extrovert, který rád chodí do společnosti a baví ostatní. Nedokáže mít jen jednu práci a díky své přelétavé povaze je musí neustále střídat nebo jich vykonávat několik naráz. A teď mi neříkej, že to nesedí!

LOVER BOY DÍKY MARSU A VENUŠI V BÝKU

Jeho nestálou povahu naštěstí zmírňuje Býk, kterého má Ondřej kromě Měsíce i ve Venuši a Marsu. Dohromady s celým jeho birth chartem to dává velký smysl, protože pozice Blížence ovlivňuje jeho pracovní život a vystupování na veřejnosti a pozice Býka zase osobní život.

Znamení zvěrokruhu, která jsou pro sebe perfect match!

by @elvihradilkova

Znamení Marsu a Venuše hrají roli v našich milostných životech. Venuše se spíš týká citového spojení a lásky jako takové, zatímco Mars ovlivňuje náš sex life. Venuše v Býku mají opravdoví milovníci, kteří rádi hýčkají svou drahou polovičku, milují doteky, romantická gesta a date nights. Když se doopravdy zamilují, je to navždy nebo minimálně na několik let! Je to nejlepší pozice pro Venuši, takového partnera by chtěl každý! Lover boy energy prohlubuje i Mars v tomto zemském znamení, který nám prozradí, že intimita je pro Ondřeje velmi důležitá.