Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Billie Eilish přiznává, že byla ghosted. „Bylo to insane,“ říká

No one is safe, i Billie Eilish má hororové historky z randění. V podcastu pro BBC promluvila o své zkušenosti s ghostingem.

Takový ubožák, malý člověk

V nejnovějším díle podcastu BBC Listen Bitch, Miss Me? moderátorkám Lily Allen a Miquitě Oliver, popsala, jaké to pro ni bylo.

Letos v prosinci jsem zažila crazy ghosting. Bylo to šílený. Pravděpodobně ten nejšílenější, který se mi stal,“ prohlásila. „Byl to někdo, koho jsem znala léta. Den předem jsme si zavolali s tím, že - tohle je moje adresa, buď tam ve tři - a už se nikdy neozval. Nikdy. Nemohla jsem tomu uvěřit.“

Říkala jsem si: Did you die? Did you literally die?
- Billie Eilish v rozhovoru

„To je ale ubožák. Takový malý človíček,“ říkala si oscarová zpěvačka a svěřila se, že už jí od té doby nenapsal. Byla z toho v šoku, nejvíce jí překvapil fakt, že se tohle pořád ještě děje. „Fakt jsem nevěděla, že to lidi pořád dělají,“ řekla s tím, že se později dozvěděla, že její ghoster už chodí s někým jiným.

Ghosting is common

Ghosting, který si Billie zažila, je něco, s čím má v poslední době zkušenost většina lidí. Podle průzkumu magazínu Forbes na americké populaci zažilo ghosting až 76 % lidí, kteří randili v posledních pěti letech. Skoro 60 % lidí uvedlo, že je někdo někdy vyghostoval, zatímco 40 % se stalo obětí ghostingu. Gender gap tu ale vyjímečně nehledej. Že někoho vyghostili přiznalo 44 % mužů a 47 % žen.

Jak souvisí ghosting s duševním zdravím?

@kubakohout_

Moji přátelé byli mí zaměstnanci

Autorka nejnovější alba Hit Me Hard and Soft se v podcastu rozpovídala i o těžkostech přátelství ve stínu její kariéry. „Když jsem se stala slavnou, ztratila jsem všechny přátele,“ prozradila. Po jejím boku prý zůstala jen její nejlepší kamarádka Zoe, zbytek blízkých lidí pro ni pracoval. „A pak jsem měla dvacáté narozeniny a pamatuji si, jak jsem se rozhlédla po místnosti a byli tam jen lidé, které zaměstnávám. A všichni o patnáct a více let starší než já,“ zavzpomínala.

Billie Eilish: Raději bych zemřela než nemít dítě, rodičovství se ale bojím

@yanhoechka

Jeden z jejích zaměstnanců měl v nečekaný moment náhle skončit a přestat se s ní bavit. „A to byla ta nejhorší věc, která se mi stala,“ uvedla Eilish. Díky tomu si uvědomila, že její kariéra je hlavně práce a lidé kolem ní ji mohou kdykoli náhle opustit. Dodala, že tvrdě pracuje na tom, aby si našla nové přátele a stará přátelství obnovila.

Asi před rokem se spojila s partou starých kámošů, a teď jich prý už má hodně. „Mám teď partu! Je to ta nejlepší věc, která mě potkala,“ dodala a zavzpomínala, jak ji dohnalo pláči, když společně vyrazili na Coachellu. K hledání přátel ji měl popohnat i track Smile od Allen, ve kterém vypráví, jak našel díky kamarádům světlo na konci tunelu. „Když jsem tuhle větu slyšela, chtělo se mi brečet, protože jsem se tak necítila, protože jsem neměla přátele,“ dodala.

Pokud by tě zajímalo o Billie víc, čti dál.👇

„Měla bych mít doktorát z masturbace.“ Billie Eilish otevřeně o sexu a své sexualitě

@martinastrel