Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Billie Eilish: Raději bych zemřela než nemít dítě, rodičovství se ale bojím

Ne, Billie Eilish není těhotná, jen se rozpovídala o tom, jak ona sama vnímá mateřství a z čeho má obavy.

Ačkoliv se těší na to, až bude rodičem, stále není připravená, minimálně to řekla deníku Sunday Times. Takže pokud si v poslední době někde zachytil/a, že oscarová zpěvačka Billie Eilish čeká dítě, musím tě zklamat.

Billie se ale svěřila, že by „raději zemřela“, než aby neměla děti. Podle svých slov prostě k životu dítě potřebuje, ale zatím má z rodičovství zkrátka strach.

Držitelka Oscara navíc prozradila, že si není úplně jistá, zda by chtěla přivést na svět dítě zrovna v dnešní době, kdy Amerikou zmítají střelby na školách. „Proč je v pořádku bát se chodit do školy?" reagovala Billie na nedávnou střelbu v Uvalde.

Billie Eilish sledovala od 11 let porno. "Zničilo mou představu o vztazích," říká

by @yanhoechka

Zpěvačka také řekla, že její obavy z rodičovství pramení z úzkostí, které mohou přinést. Billie totiž trpí úzkostí z odloučení, která je podle ní způsobena tím, že měla domácí výuku a nechodila do školy. A právě to by mohlo ovlivnit její vztah s dítětem.

Billie se před měsícem rozešla s Matthewem Tylerem Vorcem, se kterým chodila skoro rok. Veřejným prostorem se okamžitě začaly šířit zprávy o tom, že Matthew měl Billie podvést. Oba dva ale tyto pomluvy vyvrátili a řekli, že se rozešli v dobrém.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.