Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: Rolling Stone

„Měla bych mít doktorát z masturbace.“ Billie Eilish otevřeně o sexu a své sexualitě

Dvaadvacetiletá hvězda otevřeně promluvila pro magazín Rolling Stone o své sexualitě, masturbaci i nové písni, ve které promlouvá o sexuálních zážitcích se ženami. O tom, jak jí masturbace pomohla milovat své tělo a hudba přijmout samu sebe, se dozvíš už nyní v článku.

V prosinci 2023 poprvé promluvila o své sexuální orientaci v rozhovoru pro Variety, kde potvrdila, že ji přitahují ženy.

„Se ženami ve svém životě mám hluboké vztahy. Fyzicky mě přitahují, ale zároveň mě strašně děsí jejich krása a jejich přítomnost. Nikdy jsem neměla pocit, že bych se s ženami dokázala dobře sblížit. Přitom je mám tak ráda. Mám je ráda jako lidi. Přitahují mě jako lidé. Vážně mě přitahují…“ uvedla.

Poté se na ni spustila lavina názorů a komentářů, které se zabývaly její orientací. „Nikdy jsem neměla v plánu o své sexualitě mluvit. Je pro mě opravdu frustrující, že k tomu došlo,“ vysvětlila.

Zdroj: Matt Winkelmeyer/Getty Images for The Recording Academy

Nyní v rozhovoru pro Rolling Stone téma otevírá sama a říká: „Chvíli trvá, než člověk najde sám sebe, a myslím, že je opravdu nefér, jakým způsobem vás internet šikanuje, abyste mluvili o tom, kdo jste a co jste,“ řekla.

Význam připisuje také písni Lunch, jejíž úryvek sdílela na Coachelle, a ve které popisuje svůj crush k dívce a sex s ní. „Pomohla mi stát se tím, kým jsem,“ uvádí v rozhovoru.

I could eat that girl for lunch
Yeah, she dances on my tongue
Tastes like she might be the one
And I can never get enough I could buy her so much stuff
It's a craving, not a crush.

„Část z toho jsem napsala ještě předtím, než jsem s nějakou ženou něco měla, a zbytek až potom. Celý život jsem byla zamilovaná do holek, ale prostě jsem tomu nerozuměla – až loni jsem si uvědomila, že chci mít svůj obličej ve vagíně.“

Zdroj: Instagram @RollingStone

U vysvětlení její inspirace pro píseň se ale nezastavila, a otevřela se i ohledně témat jako sex a masturbace. Když dostala otázku, co ráda dělá, aby se odreagovala, jednoduše odpověděla: „Sex“.

Zdroj: Instagram @RollingStone

„V podstatě mluvím o sexu, kdykoli můžu. Je to doslova mé nejoblíbenější téma. Z mé zkušenosti jako ženy vím, že je sex vnímán fakt divným způsobem. Lidi se o tom strašně neradi baví a reagují divně, když se ženy ve své sexualitě cítí velmi dobře a jsou ohledně ní komunikativní. Myslím, že by se to mělo změnit,“ říká.

Zdroj: Monica Schipper/FilmMagic

Billie tvrdí, že sebeuspokojování je velkou součástí jejího života. „People should be jerking it,“ myslí si.

Zdroj: Instagram @RollingStone

Eilish poté přiznala, že ráda masturbuje před zrcadlem. „Sebeuspokojování je obrovská, obrovská část mého života a obrovská, obrovská pomoc pro mě,“ tvrdí. „Lidi by si to měli dělat. Nemůžu to víc doporučit, jako někdo s extrémními problémy s tělem a dysmorfií, kterou jsem měla celý život.“ 

Částečně proto, že je to sexy, ale také díky tomu mám takový upřímný, hluboký vztah k sobě a svému tělu a lásku ke svému tělu, jakou jsem nikdy neměla. Musím říct, že dívat se na sebe do zrcadla a říkat si‚ „teď vypadám opravdu dobře“, je strašně užitečné.

Podle Billie je několik způsobů, jak ze zážitku vytěžit co nejvíce: od osvětlení, přes oblečení si něčeho hezkého nebo si sednout do lichotivé polohy. Sebeuspokojování dotáhla prý do takové úrovně, že by měla dostat Ph. D. z masturbace.

Zdroj: Instagram @RollingStone

Billie Eilish sledovala od 11 let porno. "Zničilo mou představu o vztazích," říká

@yanhoechka

Na závěr prozradila, že by nerada byla tváří boje s duševními nemocemi. „Chápu, že je to důležité, a chápu, že je to epidemie a je třeba o ní mluvit, ale nechci být role model pro depresi. Co se stane, když udělám nějaký průs*er, který se vám nebude líbit?“ ptá se.

Pokud by měla být tváří něčeho, chtěla by, aby šlo o boj s klimatickou změnou. Ale nechce být poster child ani TED Talk speaker. S novým albem chce změnit to, jak moc toho o sobě sdílí, soustředit se na své duševní zdraví a well-being.

„I’m just a girl,” říká.