Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

3 znamení, která mají šanci sbalit Timothéeho Chalameta

27. prosince má narozeniny náš oblíbený herec Timothée Chalamet. Jaká jsou tři znamení, která by u něj měla šanci?

Francouzsko-americký herec Timothée Chalamet slaví 27. prosince narozeniny. Při této příležitosti jsem se rozhodla udělat malý výzkum. Jaká tři znamení zvěrokruhu se k němu nejvíce hodí a mají šanci, že tohoto fešáka sbalí?

Kozoroh jako vyšitý

Timothée je Kozoroh, což z něj dělá velmi ambiciózního jedince. Je také velmi praktický a bude nejspíš dávat více na svůj rozum než srdce. Kozorohové jsou cílevědomí, hardworking a upřímní.

Pro nejpřesnější výklad kompatibility se musíme hlavně dívat na znamení ve Venuši a Marsu, ale jelikož je i jeho Mars v Kozorohu, můžeme se řídit slunečním znamením (tedy Kozorohem). Jeho Venuše se nachází ve Vodnáři, což může mít také význam, ale Timothéemu dominuje přece jen Kozoroh.

Zdroj: i-D magazine

3 znamení, která se hodí k Timothéemu:

  • Býk
  • Panna
  • Štír

Které znamení je nejlepší v posteli?

@elvihradilkova

Býk

Býk i Kozoroh jsou zemská znamení, což jim od prvního setkání hraje do karet, protože si hned rozumí. I když tato znamení nejsou úplně crazy, jejich vztah bude pevný a založený na důvěře. Obě znamení vyznávají stejné hodnoty, jako např. řád, rutinu, touhu po lásce, upřímnost a věrnost. Kozoroh i Býk jsou old-school romantics, což je dalším důvodem, proč se k sobě tak krásně hodí. Jejich hádky se budou většinou odehrávat z důvodu velkého utrácení jednoho z partnerů, ale není to nic, co by se nedalo vyřešit. Jakmile se tihle dva dají dohromady, málokdo a máloco je rozdělí.

Z řad celebrit by se proto hodil třeba k Megan Fox, Gigi Hadid nebo k naší šéfredaktorce Káje!

Panna

Stejně jako Býk a Kozoroh, i Panna a Kozoroh jsou zemská znamení a vzájemná přitažlivost se nedá popřít. Ani zde jejich vztah nebude největší party, ale ani jedno znamení po crazy vztahu netouží. Obě znamení jsou velmi praktická, což je může spojovat. Panuje mezi nimi naprostý respekt a úcta k tomu druhému. Těmto dvěma však bude chvíli trvat, než udělají jejich vztah oficiální.

Z řad celebrit by se proto hodil třeba k Zendaye, Sydney Sweeney nebo instagramové modelce Sommer Ray.

Představení znamení zvěrokruhu: Zemská znamení

@elvihradilkova

Štír

Na první pohled by málokdo řekl, že si Kozoroh a Štír budou rozumět. Jsou to poměrně odlišná znamení, ale protiklady se přitahují, plus mají i několik společných povahových rysů. Štír je vodní znamení, právě vodní znamení se hned po zemských hodí ke Kozorohům nejvíce. Vztah Kozoroha a Štíra bude větší zábava než s Býkem a Pannou, avšak i větší drama! Velké plus pro obě znamení bude, že jsou introvertní a nebudou toho druhého nutit chodit na veřejnost a postovat milion fotek na IG. Sice tohle spojení není natolik pevné jako s předchozími znameními, ale určitě patří mezi ty lepší!

Z řad celebrit by se proto hodil třeba k modelce Kendall Jenner, zpěvačce SZA a zpěvačce a herečce Willow Smith.

Samozřejmě znamení nejsou všechno a nemůžeme se jimi v lásce stoprocentně řídit.