Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Základy numerologie: Životní číslo (pt. 2)

V dnešním pokračování ti představím zbývající životní čísla!

V předchozím článku jsem ti řekla, co je to vlastně numerologie a životní číslo. Kromě toho se zde dočteš o osobnosti a osudu prvních šesti čísel. Jestli jsi tento článek ještě nečetl/a a stále nevíš, jak vypočítat své osobní životní číslo, vzhůru do toho!

Základy numerologie: Životní číslo (pt. 1)

by @elvihradilkova

Významy jednotlivých životních čísel (7–9, 11, 22 a 33)

Životní číslo 7

Lidé, kteří se narodili s životním číslem 7, jsou moudří, plní empatie a touží po spravedlnosti za každou cenu. Rádi pomáhají lidem a mají sklony k léčitelství, proto jsou výbornými doktory a psychoterapeuty. V přítomnosti sedmičky se budeš cítit jako doma! Kromě toho jsou však i tvrdohlavými jedinci, co si budou vždy stát za svým názorem.

Životní číslo 8

Osmičky patří také mezi velmi silné osobnosti. Jsou vytrvalí, cílevědomí a praktičtí. Mají rádi organizování. Co se týče práce, na tu nejsou nikdy sami, vždy si k sobě totiž najdou parťáka. Někdy dokážou být lehce manipulativní. Pro lidi s životním číslem 8 je důležité hmotné zajištění a to, aby se v životě měli dobře.

Životní číslo 9

Moudrost, přátelství, zodpovědnost a inteligence, to vše je pro devítky v životě klíčově. Co se zodpovědnosti týče, rádi ji přebírají za druhé a starají se o ně. K tomu se váže silná touha po přátelství a lásce. Bez toho devítky nemohou existovat. Protože jsou tolik empatičtí, zapomínají na sebe a své psychické a fyzické zdraví. Jsou také nevídaně inteligentní.

Ezoterika: Kdo, co a proč je EZO?

by @vil.a

Životní číslo 11 – Mistrovské číslo

Lidé narozeni pod životním číslem 11 jsou rozenými duchovními učiteli lidstva. Jsou to nesmírně spirituálně založení lidé, kteří jsou na Zemi proto, aby pomáhali ostatním. Jsou tvořiví, citliví a samozřejmě i empatičtí. Bohužel jsou však i výbušní a chybí jim trpělivost. Jedenáctky jsou schopné maximálně využít svůj potenciál, pokud mentálně dozrají a uvědomí si smysl svého života. Mají v sobě spoustu síly a pozitivní energie.

Životní číslo 22 – Mistrovské číslo

Dvaadvacítky jsou rozenými talenty. Spousta úspěšných lidí má životní číslo 22 a není se čemu divit. Většinou bývají společností nepochopeni. Jsou tvrdohlaví, i přes nepochopení ostatních si jdou za svým cílem a stojí si za svým názorem. Mají vysokou inteligenci, díky které v životě přicházejí s mnoha plány a vizemi. V životě se snaží najít stabilitu a podporu. Tito lidé nejspíše neměli nejjednodušší dětství nebo dospívání, ale to se v dospělosti obrací!

Životní číslo 33 – Mistrovské číslo

Posledním a nejsilnějším číslem je 33. Tohle číslo má v sobě vliv Kristova vědomí. Lidé narozeni pod tímto číslem jsou velmi milující, čestní, odvážní a vášniví. Lidé s životním číslem 33 také velmi rádi pomáhají potřebným lidem a starají se o dobro všech (nejen svých blízkých). Mají velký vztah k dětem, zvířatům a umění. Co však dělá těmto lidem problém, je vyjadřování emocí.