Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Základy numerologie: Životní číslo (pt. 1)

Dnes si povíme něco o tvém životním čísle a o tom, co nám dokáže říct o tvé povaze.

Lidé se čím dál tím víc začínají zabývat numerologií, proto bych ti ji chtěla dnes trošku přiblížit. V numerologii je velmi důležité tvé životní číslo. Jak ho vypočítáš a co znamená?

Co je to numerologie?

Numerologie je pseudověda, která se věnuje výkladům významů čísel. Zabýval se jí dokonce i Sigmund Freud, například v Úvodu do psychoanalýzy. Dnes se využívá jako prostředek pro různá věštění.

Co je to životní číslo a jak ho vypočítám?

Životní číslo (osudové číslo) je hned po tvém datu narození druhé nejdůležitější číslo. Tohle číslo totiž ovlivňuje tvůj osud a to, jaký/á jsi. Každé číslo má jiné vibrace, které působí na jeho nositele.

Spočítáš ho velmi jednoduše. Stačí ti k tomu pouze tvé datum narození, jehož jednotlivé číslovky mezi sebou posčítáš. Při samotném součtu musíš dojít k jednocifernému údaji. Výjimkou jsou čísla 11, 22 a 33, která se už dále nesčítají.

Například: 18. 5. 2003 -> 1+8+5+2+3=19 -> 1+9=10 -> 1+0= 1

Nyní si to můžeš vyzkoušet i ty, níže zjistíš, jaké má tvé životní číslo význam.

Jak si začít psát manifestační deník?

by @elvihradilkova

Významy jednotlivých životních čísel pt. 1 (1–6)

Životní číslo 1

Lidé, kteří se narodili s životním číslem 1, jsou rození vůdci. Jejich povaha je aktivní a cílevědomá, mají velké předpoklady k úspěšnému životu. Spoléhají jen a pouze na sebe, to se promítá i do jejich vztahů. Chtějí být vidět a slyšet. Tyto lidi je důležité podporovat, protože mohou lehce nabýt dojmu, že nejsou dostatečně dobří.

Životní číslo 2

Pod životním číslem 2 se většinou rodí citliví, empatičtí, intuitivní a skromní lidé. Kromě toho umí být nerozhodní, přecitlivělí a náladoví. Na rozdíl od jedniček mají potřebu se o někoho opírat a nejsou příliš samostatní. Jsou velcí stresaři. Při podpoře svých blízkých však dokážou velké věci. Jejich tajnou zbraní je jejich intuice, kterou výborně využívají!

Životní číslo 3

Trojky jsou velmi aktivní, komunikativní a veselí lidé. Mají velkou fantazii a bohatou slovní zásobu. Nesnáší stereotypy a často soudí lidi ve svém okolí. Tito lidé však vynikají ve svých zaměstnáních, protože umí skvěle pracovat pod tlakem a vykomunikují si prakticky vše. I oni v životě chtějí dokázat velké věci. Milují volnost a pohyb.

Které znamení je nejlepší v posteli?

by @elvihradilkova

Životní číslo 4

Lidé s životním číslem 4 jsou pracovití a je pro ně typická fyzická síla. Rádi sportují a mají potřebu stále něco dělat. Čtyřky jsou praktické a přiklání se ke konzervatismu. Často mají nižší sebevědomí a potřebují vedle sebe člověka, který tady pro ně bude 24/7 a podrží je. Neradi riskují a seznamují se s novými lidmi.

Životní číslo 5

Životní číslo 5 je velmi extrovertní, akční a rozlítané. Lidé narozeni s tímto číslem mají rádi dobrodružství, risk, svobodu a cestování. Jsou rození rebelové, nesnáší pravidla. Stejně jako čtyřky, i pětky rády sportují. Soužití s pětkami nebývá zpravidla jednoduché a vyžaduje spoustu trpělivosti. Co je ale jisté – s tímto člověkem se nikdy nebudeš nudit!

Životní číslo 6

Lidé narozeni pod vlivem životního čísla 6 jsou citliví, naivní a romantičtí. Zakládají si na svém vzhledu – mají nejlepší outfity a styl. Jejich životní poslání je najít si partnera, který je bude bezpodmínečně milovat a oni mu budou moct vrátit všechnu lásku nazpět. Pokud nejsou milováni, upadají do smutných nálad. Mají také sklony k závislostem všeho druhu. Jestli se do tebe zamiluje člověk s životním číslem 6, máš vyhráno!

Na další životní čísla se podíváme v druhém díle!