Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Vše, co potřebuješ vědět o kamenech lásky

Kromě všem známého růženínu existují i jiné kameny, které nám pomáhají přitáhnout lásku. Které to jsou a jaké mají účinky?

Kameny a krystaly jsou stále trendy, především ty, které nám pomáhají při manifestaci lásky. Takovým nejznámějším kamenem je růženín, co však většina neví, je, že existuje spousta dalších krystalů, které jsou ještě silnější než zmiňovaný růženín. Pojďme se na pár z nich podívat!

1. MALACHIT

Malachit je velmi silný kámen, kterému přiřazujeme planetu lásky Venuši a srdeční čakru. Pomáhá nám odblokovat naše strachy a srdce a dodává sebevědomí, co se týče milostných záležitostí. Malachit tě pobízí, abys šel/šla za svým srdcem. Tento kámen ti zkátka pomůže se psychicky připravit na pevný a osudový vztah.

Zdroj: tinyrituals.co

2. RŮŽENÍN

Růženín je největší klasikou mezi kameny lásky. Dá se snadno sehnat, není drahý a je tak akorát účinný – ideálka. S růženínem k sobě přivoláš spoustu nápadníků/nápadnic. Krystal je také spojen se srdeční čakrou, kterou ti pomůže otevřít. Pomáhá při začátcích všech možných typů lásek od rodinné, přátelské až po mileneckou. Je skvělý pro nové začátky ve vztazích!

Zdroj: tinyrituals.co

Nejsilnější krystal: Auralit 23

@elvihradilkova

3. RODONIT

Rodonit je kámen, který ti pomůže se dostat přes tvou/tvého ex. Pobízí tě, abys nechal/a minulost minulostí, odpustil/a, a popřípadě pomáhá zapomenout. Tento kámen bych doporučovala nosit u sebe, pokud jsi zrovna dostal/a kopačky nebo tě tvůj crush ghostnul a ty se cítíš mizerně. Energie rodonitu tě naladí na správnou vlnu.

Zdroj: tinyrituals.co

4. AVANTURÍN

Avanturín je skvělým kamenem pro manifestaci nového vztahu. Taky jsi už dlouho singl a nudíš se? Sáhni po avanturínu! Kromě toho, že je to kámen lásky, je taky kamenem štěstí, což jde ruku v ruce. Každý sem tam potřebujeme kousek štěstí do našich love lifes. Avanturín ti dodá kuráž napsat riskantní zprávy a udělat velké kroky!

Zdroj: tinyrituals.co

5. KARNEOL

Pokud nutně nehledáš dlouhodobý vztah a chceš v sobě probudit svou vášnivou stránku, pořiď si karneol. Karneol bych pořád zařadila do kamenů lásky, ale spíš z toho důvodu, že se díky jeho energii cítíš víc sexy a sebevědomě. Podporuje chuť zariskovat a v kombinaci s avanturínem budeš k nezastavení! Nejlíp uděláš, když si vezmeš karneol na tvé další rande.

Zdroj: tinyrituals.co

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Shrnutí

@elvihradilkova

6. GRANÁT

Podobné účinky jako karneol má i krásný granát. Granát ti pomůže se uzemnit, uvědomit si, co chceš a po čem toužíš. Jelikož jeho barva je někde mezi černou a červenou, tak tě dokáže i ochraňovat při hádkách s tvými nejbližšími. S granátem budeš mít kuráž nastavit ve vztahu určité hranice a nebát se prosadit svůj názor.

Zdroj: tinyrituals.co

7. RŮŽOVÝ TURMALÍN

Posledním kamenem, který ti dnes představím, je růžový turmalín. V jeho přítomnosti se cítíme komfortně a chráněni. Pomáhá nám otevřít sebe a své srdce skrze srdeční čakru a naučit se přijímat lásku. Růžový turmalín je pro ty, kteří jsou unavení z věčného zklamání z lásky a pocitu, že si lásku vůbec nezaslouží. Uklidní tě a napomůže ti přitáhnout čistou lásku, kterou si zasloužíš.

Zdroj: tinyrituals.co

Jak je používat?

Krystaly nos nejlépe u sebe. Ať už se rozhodneš si nějaký z nich koupit ve šperku, nebo samostatně jako kousek kamene, měj je při ruce. Doma na poličce ti nijak extra nepomůžou! Můžeš s nimi pracovat i při manifestaci, psaní deníku a výkladech karet.Nezapomeň je však řádně čistit a nabíjet.