Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejsilnější krystal: Auralit 23

Nejsilnějším a jedním z nejvzácnějších krystalů je auralit 23. Jaké jsou jeho účinky a proč je důležité ho mít ve sbírce?

Auralit není tak známým jako třeba ametyst a růženín, ale ukrývá v sobě nevídanou sílu. Je složený ze 23 minerálů a prvků , proto se mu říká auralit 23. Díky tomu je velmi silný a univerzální. Dá se používat na léčení našeho vnitřího dítěte, přivolání lásky, štěstí, ochranu a moho dalšího. Skvělou zprávou je, že je vhodný pro všechna znamení zvěrokruhu!

V krystalu se objevuje například stříbro, zlato, hliník, titan nebo kobalt, nejvíce je v něm však zastoupený amestyst, citrín, pyrit, sfalerit, chalkopyrit nebo hematit.

Jak krystaly, manifestace a meditace pomáhají našemu mental health

by @elvihradilkova

Něco málo z historie

Auralit 23 je starý cca 1,5 miliardy let, ale poprvé byl nalezen v roce 2006 v oblasti kanadského Lake Superior. K mání je od roku 2011 a jeho popularita pomalu, ale jistě roste.

Napoj se na minulé životy

Účinky auralitu jsou neskutečné. Jak jsem už nastínila, můžeš jej díky jeho univerzální energii použít prakticky na cokoliv. Na co je však nejlepší, je napojení se na minulé životy, spojení s anděly a duchovními průvodci a napojení se na své nitro. Při práci s auralitem dokážeš lépe pochopit sám/samu sebe a své vnitřní dítě.

Krystal dále uvolňuje uklidňující energii a doporučuje se užívat při meditacích, yóze nebo manifestaci. Dokáže člověka uklidnit a hodit ho do pohody. Auralit povzbuzuje tvou intuici, víru v sebe a tvé komunikační schopnosti.

Auralit není pro každého, takže abys s ním mohl/a pracovat, musíš mít vztah k duchovnu a ezoterice a mít nějaké zkušenosti.

Astropsychologie: Když se spojí astrologie s psychologií

by @elvihradilkova

Čištění a nabíjení

Krystal vyčistíš a zároveň i nabiješ položením k ostatním krystalům. Díky tomu se jeho energie dostane opět do normy a bude ready to use. Kromě toho můžeš s krystalem meditovat nebo jej očistit pomocí vykuřovadel.

Kde ho seženu?

Jelikož je poměrně vzácný, a ještě ho moc lidí nezná, u nás v česku ho seženeš poměrně těžko. Jednou jsem viděla auralit na Astro festivalu a pak jen na pár stránkách na internetu. Auralit je také velmi drahý kámen, takže začni šetřit! Dávej si také pozor, ať nekoupíš fake. Pokud se ti bude zdát cena příliš nízká, nejspíš o pravý auralit nepůjde.

Náramek Auralit

999,-

Surový Auralit

2350,-

Auralit náramek

498,-