Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Vision board jako nejlepší forma manifestace?

Je nový rok, se kterým přicházejí naše nová předsevzetí a cíle. Jednou z nejefektivnějších metod, která ti pomůže dosáhnout tvých cílů, je vision board.

Každý z nás už někdy slyšel o manifestaci. Je to proces zhmotňování snů pomocí různých manifestačních metod. Manifestací si k sobě přivoláš to, po čem toužíš. Jednou z nejefektivnějších metod je tzv. vision board , o které ti dnes něco povím.

Více se o manifestaci dozvíš zde:

Co je to manifestace a jak na ni

by @elvihradilkova

Vision board je teď trendy po celém internetu, ale o co přesně jde? Jedná se o koláž obrázků, které reprezentují tvé cíle v následujícím roce nebo období. Buď si můžeš vytvořit svůj vlastní, nebo můžeš najít na Pinterestu už nějaké hotové. Vision board můžeš vytvořit jak v appce, tak i fyzicky.

Jak si začít psát manifestační deník?

by @elvihradilkova

Pokud si ho vytvoříš online, doporučuji ti výslednou koláž použít jako tapetu na telefon/tablet/počítač, aby sis své cíle každý den připomínal/a a snáz se vyplnily. Jestli zvolíš kreativní cestu vytváření fyzického vision boardu, pověs si ho třeba na zeď do pokoje.

Když budeš mít svůj vision board stále na očích, je velká pravděpodobnost, že se tvé cíle (minimálně některé z nich) v průběhu roku vyplní!

Do koláže můžeš dát fotky destinací, kam se chceš podívat, vysněného povolání, úspěchu nebo třeba i couple goals fotky pro přivolání lásky, fotky zdravých jídel a zdravého životního stylu apod. Nezapomeň i na afirmace a citáty!

Jak jsem si pomocí vizualizace vytvořila svůj dream life

by @martinastrel

Jak na to?

1. Sepiš si své cíle.

2. Zapni Pinterest a najdi fotky, které tě inspirují a odpovídají tvým goals.

3. Stáhni si všechny fotky.

4. Pusť se do koláže! Je spousta appek, které ti umožní udělat koláž, ale moje nejoblíbenější je Canva.

5. Umísti vision board na viditelné místo.

Moje vision boards:

Další inspo pro tvůj vision board: