Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co je to manifestace a jak na ni

V dnešní době je manifestace jedním z největších trendů. Ale co to vlastně je, jak to funguje a jak s ní můžeš pracovat? To vše se dnes dozvíš!

Manifestace funguje na základě zákonu přitažlivosti. Tento zákon pracuje neustále a ovlivňuje tě každým dnem, i když o tom třeba ani nevíš. Taky se ti stalo, že sis před zkoušením pořád dokola opakoval/a, že si nechceš vybrat určitou otázku a nakonec sis ji jak naschvál vytáhl/a? I tady na tebe působil zákon přitažlivosti – podvědomě jsi myslel/a právě na tu jednu otázku a přivolal/a sis ji. Přesně proto je důležité umět s tímto zákonem pracovat a stát se tak pánem svého osudu.

Velmi dobře o zákonu přitažlivosti pojednává knížka The Secret. Pokud nejsi velkým čtenářem, nezoufej, podle knížky je natočen i stejnojmenný film.

PRINCIP MANIFESTACE

Manifestace je vytváření reality pomocí vlastních myšlenek. Můžeš si přitáhnout jak dobré, tak špatné věci, lidi a situace. Musíš ale mít realistické cíle a trošku tomu vesmíru při vytváření tvého dream life pomoci. Nechci tě podceňovat, ale když si budeš přát být úspěšným zpěvákem/zpěvačkou a vůbec nebudeš umět zpívat a neuděláš nic pro to, aby ses to naučil/a, tak nečekej, že ti to jen tak spadne do klína.

Nic není hned a některé manifestace trvají déle. Mně například trvalo dva roky, než se mi podařilo si vymanifestovat jednoho člověka, haha. Takže to hlavně nevzdávej!

METODY MANIFESTACE / JAK MÁM SPRÁVNĚ MANIFESTOVAT?

1. Metoda 369

Jednou z nejznámějších metod je metoda 369, která obletěla celý TikTok. O této kombinaci čísel se říká, že je tajným kódem Nikoly Tesly.

Postup: Napiš 3krát jméno (když manifestuješ pro sebe tak své jméno, když manifestuješ někoho jiného, tak jejich jméno), 6krát svůj záměr (to, co chceš, aby se stalo) a 9krát danou situaci, která se má odehrát.

Například při manifestaci svého crushe napíšeš 3krát jeho jméno, 6krát to, co chceš, aby se stalo (napíše ti, půjdete na rande...) a 9krát přesně to, co se bude dít (co řekne, napíše apod.).

Zdroj: Pinterest
2. Vizualizace

Za mě nejjednodušší metodou je vizualizace. Tu zvládne opravdu každý a může se provádět v podstatě kdykoliv a kdekoliv. U vizualizace si představuješ věc/situaci, co si přeješ, jako bys ji už měl/a nebo prožíval/a. Můžeš myslet na to, jaké by bylo dostat jedničku ve škole, na povýšení v práci nebo na rande s tvým vysněným člověkem. U vizualizace nejsou žádné zábrany, takže uvolni svou fantazii a neboj se zacházet do detailů! Zkus se opravdu vžít sám/sama do sebe a do toho, jak by ses v té situaci cítil/a. To vše ti pomůže sen přitáhnout a zhmotnit. Přirovnala bych to k „daydreamingu".

Pomocí vizualizace manifestujeme častěji, než bychom chtěli a aniž bychom o tom věděli, takže opravdu pozor, na co myslíš. U vizualizace pomáhá, když si vytvoříš koláže nebo nástěnky na Pinterestu. Btw, tahle je moje a mám ji už od začátku roku na tapetě, wish me luck.

3. Psaní

Psaní je mým oblíbeným typem manifestace. Jeho principem je popsat do detailu věc/situaci, kterou chceš vymanifestovat, jako by se už stala a jako bys ji už prožíval/a. Představ si, že jsi tvé budoucí já, které žije ve vysněné realitě a píše deník. Zkrátka se posuň do budoucnosti. Já se při psaní snažím popisovat opravdu každou blbost, aby se nestalo, že si přitáhnu něco, co vlastně tak úplně nechci.

Používej slova jako: mám, jsem.

Nepoužívej: chci, chtěl/a bych, přál/a bych si.

Zdroj: Pinterest

4. Afirmace

Afirmace je v podstatě všem známý motivační citát. Možná se to zdá jako klišé, ale když si budeš každý den opakovat, že jsi úspěšný/á, chytrý/á, krásný/á, tak tomu opravdu začneš časem věřit a tvá slova se stanou realitou.

Zdroj: Pinterest
Zdroj: Pinterest

Nezapomeň, že přitahuješ to, co vyzařuješ, takže žádné pesimistické myšlenky! Věř ve své sny a dřív nebo později se stanou skutečností.