Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

VELKÝ TAROTSKOP NA ROK 2023 PT. 1

Rok se s rokem sešel. Já tu mám pro tebe opět velký Tarotskop na nový rok. Co tě čeká v lásce, kariéře a jaký bude mít vibe tvůj rok? To se dozvíš v dnešním článku.

BERAN: Dvojka mečů, Šestka holí, Velekněžka

Tvůj vibe v roce 2023: Tvůj rok 2023 bude velmi klidný a nemusíš čekat žádná velká dramata. Hlavně se budeš zotavovat z uplynulého roku (nebo uplynulých let) a zaměříš se především sám/sama na sebe.

Láska a vztahy: Zdravé a krásné vztahy mají pro tebe v novém roce zelenou! Konečně se ti podaří najít si partnera/ku, nebo se bude tvůj už existující vztah dál krásně vyvíjet a růst. Potkáš toho pravého člověka a urovnáš spory s lidmi z minulosti.

Kariéra a studium: Celým rokem propluješ bez problémů. Testy ve škole, zkoušky, pohovory do prací, meetingy apod. zvládneš levou zadní. Pokud nastane problém, vyřeší se sám, nebo ti přinejmenším nebude dělat velké starosti. Čekej nové pracovní a studijní nabídky.

Šťastné měsíce: únor, květen a září.

Jaké znamení má používat jaký parfém?

by @elvihradilkova

BÝK: Osmička holí, Královna pentaklů, Desítka pohárů

Tvůj vibe v roce 2023: Celý rok 2023 uběhne jako voda. Obdržíš spousty zpráv, vyřídíš mraky telefonátů a pořádně se zapotíš. Budeš mít mnoho nových příležitostí k osobnímu růstu. Čekej crazy měsíce a ještě víc crazy zakončení roku.

Láska a vztahy: Prožil/a sis těžký rok, co se týče vztahů, že? Obstál/a jsi ve všech zkouškách a letos najdeš sobě rovnocenného partnera, který tě bude milovat i v těžkých chvílích a bude tvou oporou. Ty a tvůj/tvoje partner/ka se milujete takoví, jací jste se všemi nedostatky, prožijete krásný rok. Pro nezadané tu vidím opravdu velkou šanci na založení oficiálního vztahu.

Kariéra a studium: Odměny, zvýšení platu, povýšení, nové projekty a skvělé vyhlídky do budoucnosti. To vše čeká tebe, Býku, v novém roce. Tvá budoucnost v oblasti studia a kariéry vypadá velmi slibně! Hlavně dělej to, co tě baví, a jdi směrem, kterým tě táhne srdce.

Šťastné měsíce: březen, červenec, listopad.

Které znamení je nejlepší v posteli?

by @elvihradilkova

BLÍŽENCI: Král pentaklů, Šestka pentaklů, Osmička pentaklů

Tvůj vibe v roce 2023: Blíženče, celý tvůj rok 2023 bude ve znamení peněz a financí. Prospěje ti, když si celý rok naplánuješ! Přes rok budeš hlavně zaměřený/á na svou kariéru a osobní růst. Možná tě čeká i povýšení.

Láska a vztahy: Ve dvou se to lépe táhne. V roce 2023 bys neměl/a být na nic sám/sama, ale měl/a bys mít po boku spolehlivého partnera/partnerku. S takovým člověkem (nemusí to však být partner, může to být i kamarád) se budete navzájem inspirovat a vytvoříte i nějaký společný projekt. Věřím, že celý rok prožiješ v lásce.

Kariéra a studium: Nová práce nebo nová škola? To je dost možné. Tento rok očekávej velké změny v kariérním a studijním životě. Budeš se muset ještě hodně učit a vylepšovat své dovednosti. Začátek roku bude velmi inspirativní, díky tomu poznáš, jakým směrem se budeš v následujících měsících ubírat. Nebraň se novým zkušenostem.

Šťastné měsíce: leden, duben, říjen.

Hadonoš: 13. znamení zvěrokruhu?

by @elvihradilkova

RAK: Eso mečů, Královna pohárů, Rytíř mečů

Tvůj vibe v roce 2023: Celý rok 2023 bude plný zásadních a velmi důležitých rozhovorů. Nejspíš se nevyhneš nějakým těm hádkám, konfliktům a výměnám názorů. V roce 2023 je karma na tvé straně a dozvíš se pravdu, kterou před tebou někdo dlouho skrýval.

Láska a vztahy: Po svém boku najdeš člověka, který ti bude přístavem a emoční podporou. Konečně se budeš moci na někoho stoprocentně spolehnout a on na tebe. Budeš také pečovat o své srdce a nenecháš si ho jen tak někým zlomit. Pro zadané: S partnerem budete řešit spousty důležitých situací, které (snad) prohloubí váš vztah.

Kariéra a studium: V roce 2023 bys měl/a být na pozoru a ostražitý/á. Nauč se řešit problémy rychle, tvé budoucí já ti poděkuje. Máš také sklony k bezohlednému chování, tak pozor na to. Ve škole nekašli na domácí úkoly a učení, i když bys rád/a. To samé platí pro Raky, kteří už mají zaměstnání, neflákejte se!

Šťastné měsíce: leden, červen, prosinec.

Představení znamení zvěrokruhu: Ohnivá znamení

by @elvihradilkova

LEV: Blázen, Desítka holí, Císař

Tvůj vibe v roce 2023: Tvůj vibe v roce 2023 vystihla karta Blázen. Její název vypovídá sám o sobě. Bude to jízda a ty se často zachováš bláznivě a zariskuješ. Každopádně tě celý rok bude provázet „bláznovo štěstí“ a tvé riskantní chování tě nepotrestá.

Láska a vztahy: Tebe bohužel ve vztazích nečeká osudová láska, nýbrž trápení. Je mi to líto, ale v lásce se ti v roce 2023 příliš dařit nebude. Budeš se potýkat s mnoha toxic lidmi, kteří tě budou psychicky vysilovat. Nevěš hlavu, dařit se ti bude alespoň kariérně/studijně, jen čti dál.

Kariéra studium: V kariéře pro tebe bude důležitý tvůj šéf. Ukáže ti správný směr, nebo se dokonce šéfem staneš právě ty sám/sama. Důležité je si celý rok řádně naplánovat, ať toho pak nemáš najednou mnoho. Tvá práce/studium tě učiní šťastným/nou a najdeš sám/samu sebe. Nic však není zadarmo, a proto musíš tento rok zabrat více než kdy jindy.

Šťastné měsíce: červen, srpen, prosinec

Date ideas podle znamení

by @elvihradilkova

PANNA: Král pohárů, Královna mečů, Dvojka holí

Tvůj vibe v roce 2023: Tvůj rok 2023 proběhne v duchu kultury a umění. Budeš často chodit do kina, galerií, divadel, ale i ty sám/sama budeš aktivně tvořit nějakou formu umění. Inspiraci hledej všude kolem.

Láska a vztahy: Co se týče vztahů, v novém roce se budeš často chovat velmi ledově a dáš raději na svůj rozum než srdce. Na tom není nic špatného, jen si dáváš pozor, koho do svého života pouštíš. Pokud máš vztah, je dost možné, že vás zasáhne malá nebo větší krize. Bude jen na vás, zda ji ustojíte.

Kariéra a studium: Ve tvém kariérním/studijním životě čekej změny k lepšímu. Lepší práce nebo vyšší plat a větší uznání jsou na obzoru. Díky tvému zaměstnání/škole dokonce i vycestuješ do zahraničí. Můj tip je, abys sledoval/a trendy a novinky, v práci nebo škole je využiješ.

Šťastné měsíce: březen, červen, listopad.

DRUHÁ ČÁST NA TEBE ČEKÁ ZÍTRA!