Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Date ideas podle znamení

Plánuješ někoho vzít na rande a nevíš, kam vyrazit? Pomoct ti může znamení zvěrokruhu tvé drahé polovičky.

Beran – Venkovní aktivity

Berani mají rádi akci a neradi se nudí, takže pokud se chystáš na rande s tímto ohnivým znamením, vyber nějakou adrenalinovou venkovní aktivitu. Dobrý nápad je třeba lanová dráha, túra po horách, laser game nebo výlet do zábavního parku. Klíčem je být venku a užívat si, Berani nemají rádi posedávání v kavárnách a raději někam vyrazí.

Býk – Romantická večeře

Říká se, že láska prochází žaludkem, a to platí dvakrát více u Býků. Býci milují dobré jídlo a romantickou atmosféru! Nemusíš je nutně brát do luxusní restaurace, ale mnohdy se jim zavděčíš už jen, když objednáš jídlo domů a vychutnáte si ho společně u filmu. Klidně vem Býka i do kavárny nebo baru, určitě si rande užije o něco více.

Blíženci – Bar

Blíženci jsou velmi společenské a komunikativní znamení, takže bys podle toho i měl/a vybrat místo na vaše rande. Jako skvělý nápad mi přijde bar nebo nějaká rušná kavárna. Hlavní je, aby se Blíženec nenudil. Dalším skvělým nápadem může být únikovka, kde Blíženec zapojí svůj neustále pracující mozek.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Býk

by @elvihradilkova

Rak – Piknik

Pokud plánuješ získat srdce Raka, uspořádej piknik, a to nejlépe u vody. Raci jsou hodně sentimentální znamení a váží si toho, když se o ně nekdo stará. Svou náklonnost Rakovi ukážeš dobrým jídlem a pitím někde u vody. Dám ti tip! Na piknik dones něco, co jsi doma sám/sama uvařil nebo upekl, zajisté Raka dojmeš a získáš plusové body.

Lev – Karaoke, bowling

Každý Lev je rád středem pozornosti a vystupuje z davu. Jakožto ohnivé znamení nerad sedí doma, a proto bys měl/a vzít svého Lva mezi lidi, nejlépe do karaoke baru nebo na bowling. V karaoke baru má skvělou příležitost zazářit a strhnout pozornost lidí kolem, včetně tebe. V průběhu večera mu vyprávěj vtipy a dělej fotky!

Panna – Procházka v přírodě

Panny jsou jako správné zemské znamení nejšťastnější venku v přírodě. Ačkoli nejsou jedny z těch aktivních, vždy si rády zajdou na menší procházku do parku, po městě, do lesa nebo podél řeky. Uděláš jedině dobře, když svou Pannu vezmeš na rande právě někam ven, projdete se a možná poznáte i nová místa. Alternativní date idea, pokud bude špatné počasí, může být společné vaření/pečení.

LETNÍ TAROTSKOP

by @elvihradilkova

Váhy – Muzeum, galerie

Váhy si podobně jako Býci potrpí na krásné věci, tak co je vzít na výstavu do galerie nebo muzea? Tohle znamení také miluje módu, a proto bude rádo, že ho vezmeš někam, kam se může pěkně obléct a kde si může udělat aesthetic fotky. Kromě muzeí a galerií Vahy také ocení, když je vezmeš na koncert!

Štír – Stanování a sledování hvězd

Vodní znamení Štíra je velmi tajemné a užívá si život spíše v noci. Skvělým nápadem, kam takového Štíra vzít, je stanování, kde můžete do noci rozebírat konspirační teorie, poznávat toho druhého a hlavně pozorovat hvězdy. Jsem si jistá, že takovým rande každého Štíra potěšíš! Pokud neradi stanujete, hvězdy můžete sledovat také z hvězdárny.

Střelec – Výlet

Střelci jsou snad nejaktivnější znamení a nikdo nemiluje adrenalin víc než oni. Tím, že vezmeš Střelce na výlet na místo, kde nikdy nebyl, si určitě získáš jeho srdce. Plusové body dostaneš, pokud k výletu přídáš aktivitu typu bungee jumping, lanová dráha nebo lezení po skalách. Nejdůležitější pro tebe bude ukázat aktivnímu Střelci, že je s tebou zábava a že jsi dobrodruh.

Kozoroh – Deskové hry, kino

Kozorohové si nepotrpí na extrémně akční rande jako Berani a Střelci. Ideální je pro ně místo, kde nebude tolik lidí a budete mít soukromí. Zkus Kozoroha pozvat k sobě domů – zahrajte si deskové hry, podívejte se na film a přitom si dejte skleničku vína. Další skvělý nápad je kino nebo divadlo! Hlavní je, aby se s tebou Kozoroh cítil comfy!

5 nejlepších kamenů na léto

by @elvihradilkova

Vodnář – Planetárium, muzeum

Srdce Vodnáře si získáš originálním rande! Zkusit můžeš třeba planetárium, vědecké muzeum nebo něco s moderními technologiemi. Dej si pozor, abys byl/a originální a vzal/a Vodnáře někam, kde ještě s nikým nebyl. Dobrým nápadem nebude kavárna, restaurace nebo nudná procházka. Kromě toho ho také můžeš vzít na nákupy, koncert nebo festival.

Ryby – Romantická procházka, hodina keramiky

Ryby jsou velmi romanticky založené znamení. Ideální rande pro Ryby bude určitě nějaká romatická procházka podél vody, po které si půjdete sednout do lokální kavárny nebo se vydáte na hodinu keramiky. Zkrátka buď romantický/á! Protože jsou Ryby citlivé, neber je na úplně nová místa, ale spíš rande směřuj na místo, o kterém víš, že ho má Ryba ráda.